برگزاری یادواره شهداء بندرترکمن بدون عکس شهدا!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 794 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:07 ق.ظ، یکشنبه، 27 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

برگزاری یادواره شهدا در بندر ترکمن بدون تصویر شهدا حاشیه ساز شد.

radkanaبه گزارش رادکانا به نقل از آوای ترکمن، برگزاری یادواره های شهدا برای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سالهاست که در کشور ما نهادینه شده و در بسیاری از روستاهای دور افتاده کشور این یادواره ها با شور و اشتیاق برگزار می شود .

معمولا در یادواره های شهدا تصاویر شهدا و بنرها و پوسترهایی قبل و حین یادواره پخش و نصب می شود اما در شهر بندر ترکمن یادواره شهدایی برگزار شد که در آن تصویر شهدا موجود نبود که این شاید در نوع خود بی سابقه باشد .

مگر نه اینکه فرماندار مسئول رسیدگی به قصور روسای ادارات است پس چرا فرماندار بندرترکمن با توجه به این همه کمی و کاستی در شهرستان به جای اینکه این همه جلسه های بی محتوا برای ادارات بگذارد یک بار هم شده روسای ادارات را بخواهد و مطالبات مردم بی شک محروم بندرترکمن را از اونا درخواست کنه!

وقتی فرماندار عزیز ما اینقدر نسبت به مشکلات مردم و مطالبات آنها بی تفاوت باشد باید هم رئیس اداره ای با توجه به چنین قصوری هیچ گونه عکس العملی نشان ندهد و خیلی راحت از کنار آن بگذرد.

تا به حال یادواره شهدایی رو دیدید که عکس شهدا در آن نباشد!

مگر غیر اینه که این یادواره برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و آشنایی بیشتر نسل جوان با آنان است پس یادواره بدون عکس آنان چه معنی دارد؟ مگر صدر اسلام است که تصویر شهدا موجود نباشد الان که عکس همه شهدا و خانواده آنها هستند چرا با هماهنگی آنها چنین کاری صورت نگرفت!

در تصاویر زیر نبود عکس شهدا در آن مشهود است:

محمد می گوید:

با عرض سلام و ادب
خاک تو سرشون
یه چی میگینا فرماندار مگه به اینا هم فکر میکنه
فرماندارای استان همه پاچه خور نمایندگان مجلسن نه شهدا
همین که حضور داشت شکر

ارسال نظر