برگزاری ۲۰ گفتمان دینی در مدارس شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:21 ب.ظ، جمعه، 29 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

۲۰ گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در سه ماهه نخست سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در سطح مدارس این شهرستان برگزار شد.

71989به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اعلام این خبر افزود: با همکاری و هماهنگی مدیریت آموزش و پرورش کردکوی و همچنین اعزام اساتید گفتمان از سوی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در سه ماهه اول سال تحصیلی ۹۲-۹۳ تعداد ۲۰ گفتمان دانش آموزی در سطح مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان اجرا شده است و قرار است تعداد ۴۰ گفتمان دیگر تا پایان سال تحصیلی اجرا شود.

وی در ادامه با بیان اینکه گفتمان های دینی عاملی برای تعمیق باورهای دینی در جامعه به شمار می آیند، برگزاری گفتمان های دینی را در راستای پاسخگویی به شبهات و سئوالات دانش آموزان یکی از برنامه و اهداف اصلی اداره تبلیغات اسلامی برشمرد و تأکید کرد: با توجه به ابهامات و شبهاتی که بیشتر در ذهن دانش‌آموزان است، برگزاری گفتمان‌های دینی در سطح مدارس بیشترین اهمیت را دارد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر