برگزاری ۵۰ برنامه فرهنگی بمناسبت هفته وحدت در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 700 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ب.ظ، چهارشنبه، 25 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

۵۰ برنامه فرهنگی به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در هفته وحدت در این شهرستان برگزار می شود.

1392052010312به گزارش رادکانا حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، از برگزاری 50 برنامه فرهنگی در این شهرستان خبرداد.

وی با اعلام این خبر افزود: سازمان تبلیغات اسلامی کردکوی، بمناسبت هفته وحدت برنامه های متنوعی را از قبیل همایش، نشست های صمیمی بین شیعه و سنی، گفتمان دینی، همایش های دانشجویی و دانش آموزی در سطح دانشگاه ها و مدارس، اعزام مبلغ به جشن میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت در مساجد سراسر شهرستان برگزار می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به مراسم شب میلاد پیامبر اسلام و امام جعفرصادق(ع) در مساجد شهر و روستاهای کردکوی، به برنامه ویژه ای این شب در مسجد نظرآباد کردکوی با حضور علما و اقشار مختلف مردم اعم از شیعه و سنی شهرستان اشاره کرد و گفت: برنامه هفته وحدت بخاطر تقویت وحدت بین شیعیان و اهل سنت و برآورده کردن فرمایشات امام (ره) و مقام معظم رهبری انجام می گیرد.

حجت‌الاسلام محمودی در پایان یک بار دیگر با تاکید بر اتحاد و همبستگی مردم منطقه اذعان داشت: از اینکه در این شهرستان با توجه به حضور قومیت ها و مذاهب مختلف آسایش و امنیت از هر جهت وجود دارد به خاطر بودن وحدت در بین همگان است که با اینگونه برنامه ها این وحدت بوجود می آید.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=14104

ارسال نظر