برگزاری ۸۵ ساعت گفتمان دینی توسط شهرستان کردکوی در سال ۹۲
تعداد بازدید تعداد بازدید: 465 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:17 ب.ظ، شنبه، 16 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

۸۵ ساعت گفتمان دینی با عناوین مختلف به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در سال ۹۲ دراین شهرستان برگزار شد.

radkanaبه گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با همکاری اداره آموزش و پرورش، هیئات مذهبی و پایگاههای بسیج اقدام به برگزاری بیش از ۸۵ ساعت گفتمان دینی با موضوعات مختلف نمود که حدود ۷۰۰۰ نفر در مجموع از گفتمان های اداره تبلیغات اسلامی در سطح شهر و روستا در سال ۹۲ استفاده کردند.

حجت‌الاسلام محمودی در ادامه اظهار داشت: غالب این گفتمان ها در سطح دانشگاهها، دبیرستان ها، مدارس، هیئات مذهبی، مؤسسات و خانه های قرآنی، مساجد و پایگاههای سطح شهر و روستا، با موضوعات مختلف از جمله عفاف و حجاب، آسیبهای اجتماعی، خانواده، ازدواج،تربیت دینی، روابط دختر و پسر، دیدگاههای شهید مطهری، سیره حضرت زهرا(س)، اعتکاف، نماز، آموزه های دینی، بیداری اسلامی، مباهله، انتخابات، جوانان، انقلاب اسلامی، غدیر و ولایت، وحدت،جوان و خودباوری، نقش زنان در عرصه های مختلف، محرم و.. . در سطح شهر و روستاها برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در خاتمه با بیان این مطلب که، ۱۱ سخنران این گفتمان ها که بیش از ۸۵ ساعت را به خود اختصاص داده است، اکثراً از روحانیون و مبلغین مستقر، بومی و در مواردی نیز مبلغین و مبلغات اعزامی از استان و یا مسئولین شهرستانی بودند.

ارسال نظر