برگزاری ۱۵ برنامه شاخص در هفته کار و کارگر در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 133 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:55 ق.ظ، چهارشنبه، 6 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی کردکوی برگزاری ۱۵ برنامه شاخص در هفته کار و کارگر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ مهدی کریمی در آستانه هفته کار و کارگر در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: همه ساله 11 اردیبهشت ماه بعنوان روز جهانی کارگر شناخته می شود که از 5 اردبشهت لغایت 11 اردیبهشت ماه در کشور عزیزمان ایران بعنوان هفته کار و کارگر نامگذاری شد.

وی افزود: در این هفته از کلیه کارگرانی که در بخش صنعت و تولید درحال تلاش و پیگیری مواد اولیه و تولید محصولات برای کشور عزیزمان هستند تجلیل می شود.

هدف از برگزاری هفته کار و کارگر تجلیل از مقام شامخ کارگران و کارفرمایان است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی هدف از برگزاری هفته کار و کارگر را تجلیل از مقام شامخ کارگران و کارفرمایان عنوان کرد و اظهار داشت: اگر این دو مقوله جدای از یکدیگر باشند واحد تولیدی فعال نخواهیم داشت که بتوانیم تولیداتی داشته باشیم.

کریمی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری با عنوان “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” خاطرنشان کرد: باتوجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هدفمان این است و همچنین اجرای منویات مقام معظم رهبری مراسماتی باارزش تر و باشکوه تر برگزار کنیم تا بتوانیم از مقام و ارزش کارگران عزیز تجلیل بعمل آوریم.

برگزاری 15 برنامه شاخص در هفته کار و کارگر در کردکوی

این مقام مسئول با بیان اینکه در هفته کار و کارگر امسال تعداد 15 برنامه شاخص در شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد، افزود: سعی شده کیفیت برنامه ها در هفته کار و کارگر سال 96 در شهرستان کردکوی بسیار بالا باشد تا اینگونه قدردان مقام شامخ کارگران عزیز شهرستان باشیم.

وی ادامه داد: دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا، دیدار با فرماندار محترم،دیدار با امام جمعه محبوب شهرستان کردکوی و برگزاری مسابقات ورزشی از جلمه برنامه هایی است که در هفته کار و کارگر در این شهرستان برگزار خواهد شد.

کریمی بیان کرد: حضور منظم و یکپارچه کارگران واحدهای تولیدی در نماز جمعه شهرستان کردکوی و همچنین اعضای ستاد کار و کارگر که متشکل از 5 ستاد اجرایی است در برنامه اهدای خون از دیگر برنامه های هفته کار و کارگر شهرستان کردکوی می باشد.

برپایی ایستگاه صلواتی و کارگری به همراه پرسش و پاسخ در کردکوی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی کردکوی با بیان اینکه اقدام نو و جدیدی امسال از سوی ستاد گرامیداشت هفته و کار و کارگر شهرستان برگزار خواهد شد، افزود ایستگاه صلواتی و کارگری در یکی از خیابانهای پرتردد شهر برپا می کنیم که ادارات تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی، تأمین اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای در این ایستگاه حضور بعمل خواهند آورد که در این ایستگاه برنامه پرسش و پاسخ از سوی ادارات مربوطه در راستای برطرف کردن مشکلات کارگران برگزار خواهد شد.

وی همچنین از اندازه گیری قند خون، فشار خون و اندازه گیری وزن کارگران واحدهای تولیدی در این ایستگاه صلواتی خبرداد.

کریمی از برگزاری جشن بزرگ کارگری در روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه در یکی از واحدهای تولیدی بزرگ شهرستان کردکوی خبرداد و افزود:  در این برنامه از مقام شامخ دو تن از شهدای کارگری شهرستان کردکوی تجلیل خواهد شد و همچنین با کارگرانی که در هنگام تولید دچار حادثه شدند دیدار و تجلیل می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر