برگزای جشنواره رسانه و شهدای غواص در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 253 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:14 ب.ظ، جمعه، 2 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج رسانه گلستان گفت: به مناسبت ورود ۱۳ غواص شهید به استان گلستان جشنواره ای با موضوع رسانه و ۱۳ شهید غواص در استان برگزار خواهد شد.

13940401000422_PhotoAبه گزارش رادکانا، به نقل از گلستان ما،علی‎محمد جعفری مسئول سازمان بسیج رسانه گلستان از برگزاری جشنواره رسانه و 13 شهید غواص استان خبر داد و اظهارکرد: استان گلستان در مرداد ماه میزبان 13 شهید غواص خواهد بود و بسیج رسانه قصد دارد جشنواره ای رسانه ای را با محوریت تولید محتوا در خصوص شهدای غواص برگزار نماید.

وی ادامه داد : تولیدات رسانه‎ای در بخش‎های مختلف عکس، فیلم کوتاه، تیتر، خبر، یادداشت و گزارش خبری مرتبط با شهدای غواص گلستان  می تواند در این جشنواره شرکت داده شود.

جعفری در ادامه تصریح کرد :  بهترین آثار تولیدی در زمینه شهدای غواص گلستان و همچنین رسانه هایی که بیشترین انعکاس خبری را در این خصوص داشته باشند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی گفت: مراسم تجلیل از آثار برگزیده در هفته دفاع مقدس و یا در سال‌روز بسیج رسانه انجام خواهد شد.

بنا بر این گزارش ؛ غواصان خط‎شکن گلستان جزو گردان‎های مسلم و یارسول بودند که گردان مسلم برای عملیات کربلای 4 سوار قایق شد اما حرکت نکرد ولی شماری از غواصان گردان یارسول به شهادت رسیدند که استان گلستان از  15 تا 20 مرداد میزبان 13 شهید غواص می باشد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر