بزرگترین مسابقه فرهنگی شمال کشور امروز در کردکوی رقم خورد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 660 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:09 ب.ظ، یکشنبه، 3 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

۳۰۰۰ نفر امروز در مصلای نماز جمعه کردکوی با حضور مسابقه بزرگ کتاب و کتابخوانی به رقابت با یکدیگر پرداختند و بزرگترین رویداد فرهنگی در شمال کشور را رقم زدند.

IMG_0056به گزارش خبرنگار رادکانا، علی سلیمی خورشیدی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کردکوی در حاشیه مراسم در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت:بزرگترین مسابقه فرهنگی کتاب و کتابخوانی در بیست و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با عنوان کتاب آئینه فرهنگ و فرزانگی صبح امروز با حضور 3000 نفر در مصلای نماز جمعه کردکوی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقه بزرگ را اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء مطالعه مفید دانست و افزود: این مسابقه بزرگ در بین حدود 3000 نفر دانش آموزان، دانشجویان، کارکنان ادارات و نهادها، پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان کردکوی برگزار شد. 

سلیمی ارزیابی خود را از نحوه برگزاری این مراسم مطلوب اعلام کرد و اظهار داشت: بنظر بنده استقبال بسیار خوب و شایسته ای از این مسابقه به عنوان حماسه فرهنگی شد و ان شاالله بتوانیم قدم نوعی در اعتلای فرهنگ مطالعه در شهرستان کردکوی برداریم و کردکوی را به عنوان قطب مطالعه و کتابخوانی در استان و کشور معرفی کنیم.

وی در پایان یادآور شد: پس از ارزیابی و تصحیح پاسخنامه ها به 100 نفر از افراد برگزیده جوایزی اهداء می گردد.

لازم بذکر است مسابقه بزرگ کتاب و کتابخوانی برای اولین بار در سال 89 با حضور بیش از 2500 نفر در شهرستان کردکوی برگزار شده است و امروز دومین دوره این مسابقه در سطح منطقه در شهرستان کردکوی رقم خورد.

دکتر منتظری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، سید حسین علوی مدیرکل کتابخانه های گلستان، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی از مهمانان مسابقه بزرگ کتاب و کتابخوانی امروز بودند.

 

ارسال نظر