بزرگداشت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 522 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:24 ب.ظ، چهارشنبه، 16 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور مسئولین و مردم در شهرستان کردکوی برگزار شد.

139205161144به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس شورای هماهنگی به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در مسجد جامع شهرستان کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئول شورای هماهنگی شهرستان کردکوی، با اشاره به اهداف تأسیس این نهاد، گفت: ایجاد بستر مناسب جهت ترویج فرهنگ انقلابی، افزایش مشارکت و انگیزه مردم در برگزاری مراسم، زنده نگهداشتن و نکوداشت مناسبت‌های انقلاب اسلامی به منظور تجدید با آرمان های انقلاب از اهداف تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به نقش شورا در ترغیب افکار عمومی، بسیج و فراخوان عمومی مردم برای حضور در صحنه های انقلاب ، هماهنگی برای انجام وظایف نهادها و دستگاه های عضو و برگزاری مراسم تجلیل و بزرگداشت مناسبت ها و رخدادها خاطرنشان کرد : اگر ما این شورای هماهنگی را نداشتیم بی شک ناسازگاری ها و اشکالات فراوانی را در ایجاد، اداره و راه اندازی مراسم مختلف شاهد بودیم.

حجت الاسلام محمودی در خاتمه با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب تصریح کرد: نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حضور مردم در عرصه‌های مختلف از جمله در راهپیمایی حماسه روز جهانی قدس بسیار مهم بود.

ارسال نظر