بزرگداشت هفته وحدت توطئه‌ها و فتنه های دشمنان را خنثی می‌کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 213 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:54 ب.ظ، جمعه، 26 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان اعم از شیعه و سنی تمام فتنه‌ها و مکرهای دشمنان را به خودشان برمی‌گرداند.

img_9979به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی موسوی پارسایی بمناسبت هفته وحدت در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه عزت و سربلندی جز با وحدت و همدلی به دست نمی آید، افزود: هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است و آنچه بیش از پیش مایه وحشت و یأس دشمنان اسلام و ایران می‌شود حفظ اتحاد و حرکت در سایه اسلام ناب محمدی(ص)است.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی، هفته وحدت را خنثی‌کننده توطئه‌ها و حربه‌های دشمنان اسلام در مسیر تفرقه‌افکنی دانست و ادامه داد: هفته وحدت نماد گره خوردن و تحکیم پیوند مسلمانان با یکدیگر است و بزرگداشت هفته وحدت توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
وی همچنین ضرورت گرامیداشت هفته وحدت را متذکر شد و گفت: همه مسلمانان چه شیعه و چه سنی، چه مردم عادی و چه علما و نخبگان این مذاهب باید هفته وحدت را به‌عنوان شعار اسلام گرامی بدارند.

هفته وحدت نماد ایستادگی مسلمانان در برابر اهداف پلید دشمنان اسلام است

موسوی پارسایی با بیان اینکه هفته وحدت نماد ایستادگی مسلمانان در برابر اهداف پلید دشمنان اسلام است، تصریح کرد: برگزاری باشکوه آیین‌های هفته وحدت و بزرگداشت این هفته، نقش مهم و عمده‌ای را در تداوم همدلی و وحدت اقشار مختلف مردم اهل تسنن و تشیع و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی ایفا می‌کند.
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد نفاق و تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و ارزش‌های اسلامی مسلمانان هستند، اذعان داشت: هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان اعم از شیعه و سنی تمام فتنه‌ها و مکرهای دشمنان را به خودشان برمی‌گرداند.
وی در خاتمه اظهار کرد: وحدت بین دولت و مردم، وحدت بین حوزه و دانشگاه و وحدت بین طوایف و اقوام مختلف کشور موجب اقتدار امت اسلامی در شکست توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر