بسته شدن پرونده انتخاب فرمانداران گلستان تا پایان هفته/فرمانداران ۱۰ شهرستان انتخاب شده اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 798 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:46 ب.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

پرونده انتخاب فرمانداران استان تا پایان هفته جاری بسته خواهد شد.

80906091-5200652به گزارش رادکانا، استاندار گلستان در خصوص عملکرد ۱۰۰ روزه خود گفت: ۱۰۰ روز کاری بنده هنوز به اتمام نرسیده است و انشاالله اگر این یکصد روز به پایان برسد حتما گزارش آن را ارائه خواهم نمود.

استاندار گلستان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه های منابع طبیعی و گلستان در خصوص نقد عملکرد کاری خود در یکصد روز کاری گفت: قطعا گزارش یکصد روزه را که ارائه کنم با نقدهایی همراه خواهد بود و اگر این نقد ها قابل دفاع باشد، حتما از آن دفاع خواهم نمود.

صادقلو در خصوص انتصاب های اخیر در دستگاه های اجرایی استان گفت: انتصاباتی که در دستگاه های اجرایی استان صورت می گیرد بر اساس خط و مشی شورای راهبردی استان است و اکثر افرادی که انتخاب شده اند شخص بنده آنها را می شناسم.

وی در ادامه گفت: این افراد دارای فعالیت هایی در گذشته بودند که بنده از آنها و هم از قابلیت آنها اطلاع دارم.

استاندار گلستان در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص انتخاب فرمانداران شهرستان های استان گلستان گفت: کار انتصاب فرمانداران استان آغاز شده و از بین ۱۴ شهرستان، ۱۰ شهرستان، فرمانداران خود را شناخته است و ۴ شهرستان دیگر نیز بر اساس منابع موجود ظرف این چند روز باقی مانده به پایان هفته، کار نرم افزاری آن به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص نحوه انتخاب فرمانداران بومی گفت: بنده از روز اول معتقد بودم که فرماندار هر شهرستان باید از خود همان شهر تعیین گردد و تلاش ما بر این است که بومی پذیری را در دستور کار خود قرار دهیم و ضمن اینکه از سوی وزارت کشور نیز مکلفیم که افراد معرفی شده، بومی باشند.

ارسال نظر