بسیج یادگار ارزنده حضرت امام خمینی(ره) است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 637 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:52 ق.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

دومین روز از رزمایش کوی و برزن با حضور گردانهای بیت المقدس ،عاشورا والزهرا(س) با عنوان بصیرت حسینی با هدف دفاع شهری برگزارشد.

IMG_8387به گزارش رادکانا، دومین روز از رزمایش کوی و برزن با حضور گردانهای بیت المقدس ،عاشورا والزهرا(س) با عنوان بصیرت حسینی با هدف دفاع شهری برگزارشد.
امروز صبحگاه مشترک ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی ودومین روز از رزمایش کوی و برزن با حضورفرماندار کردکوی و نیروهای نظامی و روسای دستگاههای اجرایی و فرهنگی و بسیجیان گردان های بیت المقدس وعاشورا والزهرا(س) باعنوان بصیرت حسینی در شهرستان کردکوی برگزار شد.
الیاسی فرماندار کردکوی در جمع بسیجیان با اشاره به این موضوع  که همه پدیده های انقلاب اسلامی شگفت آورند بویژه نیروی بسیج، افزود: یکی از پشتوانه های قوی مسئولان نظام در برخورد ومذاکره با دیگران تکیه برقدرت بسیج است.
وی ادامه داد و گفت: بسیج یادگار ارزنده حضرت امام خمینی(ره) است که در هر زمان آماده است.
فرماندار کردکوی در جمع گردانهای بیت المقدس ،عاشورا والزهرا(س) پنج پالایش که درانقلاب اسلامی بوجود آمده 1-لیبرالها وملی گراها (نهضت آزادی وجبهه ملی) 2-بنی صدر ومنافقین (جریان بدلی وقلابی سرکارآمده بودند)3- جریان منتظری ومهدی هاشمی(که امام یک فتنه را در بدنه نظام جراحی کرد)4-جریان سکولارهای لیبرل (اصلاح طلبان)5-جریان نفاق جدید وپیاده نظام استکبار بوده اند را برشمرد
الیاسی در ادامه به تشریح این پالایشها، که انقلاب اسلامی  در طول عمر خودتجربه کرده بود افزود: دراین پالایش ها که در تمام آنها دست استکبارو دشمنان مردم وانقلاب در کار بوده است، موجب شد تا انحرافها، بیماریها ومرضها را از انقلاب دور وانقلاب را واکسینه نماید هر چند هزینه زیادی پرداخت کردیم اما انقلاب مصونیت پیداکرد وخا لص شد.
الیاسی در ادامه به بیان نهم دیماه وفتنه 88 که نظام در اوج اقتدار بود موجب دچار بحران شد افزود: در فتنه 88 صفهای نیروهای خودی ودشمن با هم شده و حق را لباس باطل و باطل را لباس حق پوشانده که فضایی غبار آلود ایجاد کرده بودند که علت آن همه فتنه ها هوای نفس وخود محوری جهل و دنیاپرستی، شخصیت زدگی، گروه گرایی و… بوده است.
فرماندار کردکوی رهبری آگاه  وحضور آگاهانه مردم را  دو عنصر اصلی دانست که توانسته فتنه رامهارکند.
فرماندارکردکوی با اشاره به این نکته که هنوز فتنه نمرده وزنده است همگان را بر هوشیاری دعوت کرد وافزود:دشمن دشمنی میکند وماهیت آن عوض نمیشود بلکه شیوه های خود را تغییر میدهد.

ارسال نظر