بسیجی از ایمان و تقوای الهی برخوردار است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 554 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:22 ب.ظ، شنبه، 2 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

اسماعیل فراحی گفت: مردم این محل بخاطر فعالیت های خوب و مردمی سپاه و بسیج تشکر و قدردانی می کنند و همه واقفند که اگر تلاش سپاه و بسیج نباشد در آینده نمی توانیم در این مکان پایگاه داشته باشیم.

IMG_0012به گزارش خبرنگار رادکانا، اسماعیل فراحی یکی از سیستانی های مقیم روستای یساقی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پایگاه مقاومت شهید شوشتری این محله عنوان کرد: سیستانی های مقیم روستای یساقی علاقمند به داشتن پایگاه مقاومت بسیج مستقل می باشند.

وی افزود: امیدواریم با همت سپاه پاسداران و کمک های مردمی همانطور که کلنگ احداث آن زده شد پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری در این محل احداث شود تا جوانان و نوجوانان و همه اقشار این محله بتوانند از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به حضور فعال و ارزشمند مردم این محله در مراسمات، عزاداری ها و اعیاد اظهار داشت: سیستانی های مقیم روستای یساقی در برگزاری و شرکت در تمامی مراسمات همت شایسته و بلندی دارند و برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات همکاری و تلاش فراوانی می کنند.

فراحی در ادامه ضمن قدردانی از سپاه و بسیج گفت: مردم این محل بخاطر فعالیت های خوب و مردمی سپاه و بسیج تشکر و قدردانی می کنند و همه واقفند که اگر تلاش سپاه و بسیج نباشد در آینده نمی توانیم در این مکان پایگاه داشته باشیم.

اسماعیل فراحی تصریح کرد: مردم محله سیستانی ها هر چند کم درآمد هستند ولی برای احداث این پایگاه مقاومت هر کمکی از دستشان برآید دریغ نمی کنند و ان شاالله که بتوانیم در ادامه مسیر ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج گفت: بسیج عشق است، ایثار است، گذشت است. بلکه بسیج از تمام ارتش های دنیا مقاوم تر و استوارتر است زیرا بسیجی از ایمان و تقوای الهی برخوردار است.

 

ارسال نظر