بسیجی کلاه سیاسی بر سرش نمی رود/ حجه الاسلام سبحانی یک بسیجی واقعی بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 93 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:46 ق.ظ، سه شنبه، 7 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان گفت: بسیجی با بصیرت است و کلاه سیاسی برسرش نمی رود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از قابوس نامه، حجه الاسلام جعفر رعایتی با عنوان این مطلب افزود: آنچه برای بسیجی بسیج مهم است تفکر بسیج، فکر انقلابی و جهادی و اسلام ناب است.

وی ادامه داد:  در دنیای امروز راهی جز فرهنگ سازی اسلام نیست و بسیج برای همین موضوع راه اندازی شده است و این تفکر در بوسنی و هرزگوین پیروزی های پشت سر هم را به همراه داشت و نا تو وارد شد تا نتوانند کار بیشتری انجام دهند.

رعایتی افزود: برخی چون قطر به دنبال این بودند که با پول بسیج را راه اندازی کنند اما بسیج با پول راه اندازی نمی شود بلکه فرهنگ است که اثرگذار خواهد بود.

وی یادآور شد؛ بسیجی باید گوش به فرمان ولایت باشد تا بداند چگونه باید کار کند.و حضور فعال، باتقوا ، با سیاست و با موفقیت در میدان ها داشته باشد تا دشمن نتواند ضربه ای بزند.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا بر ایجاد وحدت هر چه بیشتر تاکید کرد و گفت: این وحدت باید شامل وحدت هایی باشد چون وحدت مذاهب، وحدت احزاب و هر وحدتی که باعث ترقی دین اسلام شود.

وی کنار هم بودن شیعه و سنی را ادامه بیعت با امام خمینی و لیبک به رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: تا زمانی که این مسئله هست هیچ دشمنی نمی تواند نگاه چپ به این کشور داشته باشد.

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به درگذشت جانسوز امام جمعه سابق گنبد نیز اظهار کرد: حجه الاسلام سبحانی یک بسیجی واقعی بود چرا که همیشه در راستای وحدت عمل می کرد و همیشه و در همه حال حتی در دوران بیماری در حد امکان در مراسمات مختلف حضور داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر