بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام علی(ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 968 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:16 ب.ظ، سه شنبه، 14 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

۱۶ آذر ماه سال ۱۳۳۲ به نام دانشجو یک حرکت نمادین است و هر روز، روز دانشجو و علم است.

بسمه تعالی

بیانیه روز دانشجو

اللهم اکشف هذه الغمه عن هذه االامه بحضوره و عجل لنا ظهوره
جامعه دانشگاهی در حالی به استقبال 16آذر می رود که این روز مقارن با ایام ماه محرم، ماه پیروزی حق بر باطل، ماه پیروزی خون بر شمشیر به این روز حال و هوای دیگری بخشیده. آنچه مسلم است، این است که در هر دو حادثه عظیم، ایستادگی در مقابل ظلم و ستم طاغوت زمان را به ما نشان می دهد.
16آذرماه سال1332 که با خون شهیدان دانشجو احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی رنگین و تزیین شده است نشان دهنده روح استکبار ستیزی، استقلال خواهی، عدالت خواهی و آزادی خواهی دانشجویان این مرز و بوم در پرتو اسلام عزیز است.
شاید آن روزی که سنگ فرشهای دانشکده فنی دانشگاه تهران به خون این 3شهید عزیزمان رنگین شد، سران استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکای خونخوار گمان نمی کردند که این حادثه مقدمه آغاز راهی بی پایان شود که از قلب این راه چمران ها، علم الهدی ها،باکری ها،علیمحمدی ها، شهریاری ها ، احمدی روشن ها و رضائی نژادها و… به پا خیزند و برای همیشه قدرت مادی و پوشالی دنیای استکبار و استعمار را درهم شکنند.
ما دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای امام علی(ع) با اعلام حمایت قاطعانه خود از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(مدظله العالی)به همه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب هشدار می دهیم که ملت ایران به ویژه نسل دانشجو تسلیم ترفندها و نقشه های پلید شما نخواهد شد.
در سالی که مزین به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی شده است ما دانشجویان نیز به سهم خود در این جهت حرکت می کنیم و اعلام می داریم ملت بزرگ ایران در این دوره از زمان با الگوی اقتصاد مقاومتی همه ی تحریم ها را پشت سر خواهد گذاشت و آنها را تبدیل به فرصت خواهد کرد.
همچنین به تمام مسئولین کشور اعلام می کنیم که با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت در سایه وحدت ضمن خنثی کردن اهداف و نقشه های پلید دشمن، در جهت خدمت بیش از پیش به مردم گام بردارند.
نا گفته پیداست که نام گذاری روز16 آذر به نام دانشجو یک حرکت نمادین است و هر روز، روز دانشجو و علم است.
و اما حرف آخر: دستان ما در دستان ولایتی است که پیر جماران گفت “پشتیبانش باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد “

شورای تبیین مواضع پایگاه بسیج دانشجویی امام علی(ع)
دانشکده فنی و حرفه ای پسران کردکوی

آذر91

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر