بسیج رسانه گلستان شهادت خبرنگار صدا و سیما در سوریه را تبریک و تسلیت گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 225 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:00 ق.ظ، یکشنبه، 23 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

در پی شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما در سوریه مسئول بسیج رسانه گلستان این ضایعه را به اهالی رسانه تبریک و تسلیت گفت.

5423965_539به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا، علی محمد جعفری که دقایقی پیش بعد از شنیدن خبر شهادت خبرنگار ایرانی مقیم در شهر حلب شوریه با خبرنگار ما گفتگو می کرد ، اظهار داشت: امروز خبرنگاران با اقدامات شجاعانه خود ، صف اول دفاع از عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) هستند .

جعفری افزود: خبرنگاران و رسانه ها با اعتقاد قلبی خود دوشادوش مدافعین حرم می جنگند و با انعکاس دقیق و مناسب و پوشش اخبار هلاکت داعشیان پست موجب خوشحالی مسلمین را فراهم می آورند .

وی به عملکرد بسیار خوب شهید خزایی در سوریه اشاره کرد و گفت : این شهید بزرگوار از خبرنگاران شجاع ایرانی مقیم سوریه بود که همواره در اطلاع رسانی به موقع و با کیفیت اخبار مبارزه با داعش سرآمد بود .

مسئول بسیج رسانه گلستان در پایان ضمن تسلیت به اهالی رسانه اظهار کرد: رسانه های انقلابی و خبرنگاران غیور ایران اسلامی اجازه نخواهند داد داعشی های ملعون به تحقیر اسلام و تخریب چهره دین رسول خاتم ادامه دهند و قطعا به زودی شاهد نابودی تمامی آنها در سراسر دنیا خواهیم بود.

گفتنی است آخرین گزارش خبری محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما در شهر حلب در بخش خبری ساعت 14 امروز پخش شده بود .

وی عصر روز شنبه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

انتهای پیام /

ارسال نظر