بسیج سازندگی پیشگام در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 423 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:14 ق.ظ، چهارشنبه، 17 شهریور، سال 1395 نظرات یک نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردکوی گفت: بسیج در اجرای فرامین امام خامنه ای پیشگام بوده و توانسته است در این راستا گام های اساسی بردارد.

IMG_5936به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، مراسم اختتامیه گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید تیموری روستای زراع محله و افتتاح طرحهای محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی باحضور حجت الاسلام موسوی پارسایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی و سرگرد دماوندی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان، نماینده بسیج سازندگی استان، دهیار، اعضای شورای اسلامی روستا و مردم شریف این روستا برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی پارسایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در این مراسم با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده دولت از ظرفیت و توان بسیج و همچنین رضایت ایشان از اقدامات بسیج سازندگی، گفت: بسیج در اجرای فرامین امام خامنه ای پیشگام بوده و توانسته است در این راستا گام های اساسی بردارد.

وی سازندگی را مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: همان‌گونه که خود جهاد توضیح دارد آغاز این سازندگی، ساختن خود می‌باشد. به عبارتی اولین هدف اردوی جهادی خودسازی است.

موسوی پارسایی افزود: همان‌طور که برترین جهاد‌ها جهاد اکبر در معرکه نفس است این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند.

وی بااشاره به اینکه در طی این سفر، تذکر و همیاری به یکدیگر در پیمودن پلکان رشد و کمک به سایرین برای ساختن فضای فرهنگی و مذهبی محیط نیز حاصل می‌آید، متذکر شد: در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه را یکی دیگر از اهداف جهادی دانست و خاطرنشان ساخت: در همین راستا اردوی جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید تیموری روستای زراع محله باقدرت و صلابت برگزار گردید و توانست اقدامات قابل توجه ای را انجام دهد.

انتهای پیام/

اهالی عدالت ششم خیابان ولیعصر می گوید:

ساعت 7 شب روز چهارشنبه است بارندگی در کردکوی آغاز شده است……….. آقای شهردار لطفا تشریف بیاورید و وضعیت عدالت ششم را ببینید….. عدالت ششم در مرکز شهر قرار دارد و محل تردد بسیاری از شهروندان است…. نانوایی و آموزشگاه زبان و و چندی دیگر مدرسه!!!!!!!!! آقای شهردار ، آقای لیاقتی شما به شهردار اطلاع دهید که این نقطه شهر چه وضعی دارد…… جوی آب ندارد و ورودی کوچه را یک لوله 10 گذاشتند برای خروج آب کوچه!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام انسان عاقلی این چیزی که وجود دارد را می پذیرد؟؟؟؟؟؟ مدیر رادکانا الان بهترین موقع برای تهیه گزارش تصویری است که درد اهالی عدالت ششم را به تصویر بکشید…… باران ،کوچه را پر آب کرده است چون جوی آب ندارد که آب به شکل روان خارج شود…………. آقای بسطامی لطفا بیائید و ببینید

ارسال نظر