بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش قهرمان مسابقات فوتسال فرهنگیان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 714 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:41 ب.ظ، دوشنبه، 22 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

تیم فوتسال بسیج فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی موفق به کسب مقام اول مسابقات فوتسال فرهنگیان شهرستان کردکوی شد.

3211123-1به گزارش رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از مسابقات در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: مسابقات فوتسال فرهنگیان گرامیداشت هفته معلم و شهدای فرهنگی شهرستان کردکوی برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات از تاریخ یکشنبه 8/2/93 لغایت پنجشنبه 19/2/93 با حضور 8 تیم از مجتمع های آموزشی و مدارس مستقل شهرستان در قالب دو گروه چهار تیمی بمدت 4 روز در مجتمع فرهنگی ورزشی امام علی (ع) شهرستان کردکوی برگزار گردید.

3211123-1 (1)

بهرامی اضافه کرد: بعد از 12 بازی مقدماتی تیم های برتر به بازی نیمه نهایی راه یافتند که در روز چهارشنبه 17/2/92 بازی رده بندی بین تیم های آموزشگاه حضرت ابوالفضل (ع) و مجتمع فرهنگ برگزار شد که مجتمع فرهنگ به مقام سوم نایل آمد.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی بیان داشت: همچنین ساعت 11 صبح روز پنجشنبه 18/2/1393 فینال مسابقات فوتسال فرهنگیان برگزار شد که در این بازی فینال تیم بسیج فرهنگیان اداره آموزش و پرورش کردکوی و هنرستان فنی حرفه ای شهید چمران به رقابت با یکدیگر پرداختند که بسیج فرهنگیان موفق شد با نتیجه 4 بر دو تیم هنرستان فنی حرفه ای شهید چمران را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات نایل آید.

3211123-1 (2)

 

در خاتمه این بازی نیز جوایز، تقدیرنامه ها و حکم های قهرمانی توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان و شاعری معاون پرورشی و تربیت بدنی و پیشکسوتان و مسئولین به تیم های برتر اهداء گردید. 

ارسال نظر