بسیج مظهر عشق و ایمان و آگاهی ملت بزرگ ایران برای عزتمندی و سربلندی نظام و انقلاب است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 617 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:02 ق.ظ، شنبه، 2 آذر، سال 1392 نظرات ۲ نظر

سرهنگ سمیعی گفت: بسیج صبر و استقامت را سرلوحه خود قرار داده است و با الگو قرار دادن مکتب و راه امام حسین (ع) و تقدیم شهدا و ایثارگری ملت تاکنون نظام و انقلاب ادامه مسیر داده است.

IMG_0010-21121سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، بسیج را مظهر عشق و ایمان و آگاهی ملت بزرگ ایران برای عزتمندی و سربلندی نظام و انقلاب دانست و گفت: بسیج، بنا به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل و در پیروی از مقام معظم رهبری چون ذوالفقار در دستان ولایت و رهبری برای دفاع از کشور در ارزشهاست.

وی عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی را مرهون تفکر بسیجی دانست و افزود: که صبر و استقامت را سرلوحه خود قرار داده است و با الگو قرار دادن مکتب و راه امام حسین (ع) و تقدیم شهدا و ایثارگری ملت تاکنون نظام و انقلاب ادامه مسیر داده است.

سرهنگ سمیعی با اشاره به تقارن هفته بسیج با محرم الحرام وعاشورای حسینی اظهار داشت: هفته بسیج امسال با محرم الحرام و عاشورای امام حسین (ع) تقارن پیدا کرده است و چون نظام و انقلاب ما ریشه اش عاشورا بوده است و شعارهای انقلاب که شعار می دادیم ” نهضت ما حسینی است رهبر ما خمینی است” باید وفا، صبر و استقامت کنیم.

وی در ادامه افزود: تقدیم عزیزان و تمامی مسائلی که در عاشورا اتفاق افتاد نیز به آن عمل و چون یاران امام حسین (ع) از مولا و مقتدای خود پیروی و دفاع نمائیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از برگزاری برنامه های متنوعی در این هفته خبر داد و افزود: در هفته بسیج برنامه های بسیار خوبی در نظر گرفته شده است، اهم از یادواره شهدا و غبارروبی گلزار شهدای امامزاده روشن آباد که با عزت بسیار فراوان برگزار شد، افتتاحیه دفاتر پایگاه ها، کلنگ زنی، مراسمات عزاداری، مسابقات ورزشی و خیلی از مراسمات دیگری که در اطلاعیه بسیج شهرستان چاپ و توزیع شده است و حضور حلقه های شجره طیبه صالحین و تجمع بسیجیان عزیز در 5 آذر که باشکوه فراوان در هفته بسیج در شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: در پایان از امت شهیدپرور شهرستان و بسیجیان عزیز، آزادگان و ایثارگران انتظار شرکت در برنامه های بسیج و همکاری و همدلی که همچون گذشته با ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی داشته اند را دارم.

andia می گوید:

salam,vaght bekheyr, site very very nice darin vali rang skin ziad khoshayand nist post piazi bezarin mishe sosani age dos dashtin albate faghat nazar boode thank u.
movafagh bashid

noor می گوید:

سلام سپاسگزاریم

ارسال نظر