بصیرت ما ضامن تداوم عزتمندانه انقلاب است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 650 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:22 ب.ظ، پنج شنبه، 12 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

ملت ما خون ندادند که در مقابل مبانی استکبار با رفتار دیپلماسی غرب باور تمام افتخارات گذشته و حال این مملکت را به ثمن بخس در دایره ای که همه گزینه های دشمن در زیر و روی میز است به مناقصه بگذارند.

IMAGE635157099997812500به گزارش رادکانا، وقایع و رخدادها در تاریخ ماندگارند و ماندگاری برخی رویدادها بستگی به آثاری دارد که از خود بر جای می گذارند؛ این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اتفاقات خاصی در ادواری بوقوع پیوست که هم در اذهان و هم در تاریخ به ثبت رسیده است.

با صرف نظر از برخی رخدادهای جهانی که در دنیا آثار مثبت یا منفی فراوانی بر جای گذاشت، وقایع داخلی انقلاب را شاهد مثال می آورم.

از روز پیروزی انقلاب گرفته تا کودتای نوژه، تسخیر لانه جاسوسی، جنگ مسلحانه منافقین و خلق کرد و عرب و ترکمن، حمله صدام به ایران، ماجراهای بنی صدر، ترورهای کور و شهادت فرزندان این آب و خاک، غائله تیرماه 78، فتنه 88 و….. همه این موارد رخدادهایی است که در حافظه تاریخ و اذهان مردم ثبت و ضبط گردیده است.

وقایع نگاران برای این به ثبت آنها اهتمام می نمایند تا عبرتی باشد برای حال و آینده که مبادا در گذشت ایام و در فراز و فرودها از خاطره ها محو گردد.

اگر مردم که صاحبان اصلی این مملکت هستند آنها را به بوته فراموشی و نسیان بسپارند حاصل مجاهدت ها و تلاش های گذشتگان که برای پیروزی و تفوق بر بانیان و حامیان بسیاری از فتنه ها خون خود را اهدا کردند، بر باد خواهد رفت.

شاه بیت عرایض راقم این وجیزه آن است که ما ملت بیدار باشیم و در مقابل دسیسه ها و فتنه ها هوشیاری و آگاهی خود را حفظ و بر بصیرت خود در پاسداری از سنگر انقلاب بیفزاییم؛ زیرا بصیرت ما ضامن تداوم عزتمندانه انقلاب است.

امروز دشمنان عنود اینگونه القا می کنند که با گذشت سی و اندی سال از عمر جمهوری اسلامی دیگر ایده انقلابی گری کارایی ندارد و در تعامل با جهان پیرامونی باید از قوانین و روابط بین الملل تبعیت محض کنیم.

آنها این توصیه ها را در قالب مسایل حقوقی به اصطلاح بشر دوستانه تجویز می کنند و در داخل نیز برخی از استحاله شدگان تمام قد بر آن صحه می گذارند!

حقیر در این رابطه و در همین سایت نقطه نظرات بعضی رجل سیاسی در خصوص برخورد با مبانی استکبار جهانی را یادآور شدم که خروجی توصیه های دیپلماتیکی امثالهم، قرار نگرفتن در مقابل اجماع جهانی با ترفند عدم مخالفت با مبانی استکبار (کاری نداشته باش!!) است.

ملت ما خون ندادند که در مقابل مبانی استکبار با رفتار دیپلماسی غرب باور تمام افتخارات گذشته و حال این مملکت را به ثمن بخس در دایره ای که همه گزینه های دشمن در زیر و روی میز است به مناقصه بگذارند.

این مملکت امام زمانی از تمامی فتنه ها بعون الله و فضله عبور کرده و می کند زیرا از تاریخ درس گرفت که اگر ملتی نتوانست در استیفای حقوق حقه خود به کامیابی دست یابد دلیل عمده اش نداشتن بصیرت و حلقه اتحاد نزدن به دور رهبران بصیر و دلسوز بوده است و لاغیر.

از لسان توده مردم مسلمان و داعیه داران راستین انقلاب می گویم، دشمن بداند که می داند ما با بصیرت روز افزون و تحت زعامت فرزند راستین امام (ره)، رهبر فرزانه انقلاب با حفظ وحدت و چشمانی باز تمامی مساعی خویش را در حراست از دستاوردهای انقلاب و منویات امام راحل (ره) به کار خواهیم برد که نمونه بارز آن را در 9 دی در مواجه با فتنه فتنه گران دیدید.

ilvargolestan

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/?p=13384
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر