بصیرت افزایی در جامعه از انحراف جوانان جلوگیری می کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 100 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:25 ب.ظ، یکشنبه، 28 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: بصیرت افزایی و تزریق ایمان در جامعه از انحراف و هدر رفتن جوانان و نوجوانان جلوگیری می کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جلسه گردهمایی روحانیون شهرستان کردکوی، با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اظهارکرد: تبلیغ مسائل دینی و آشنا نمودن مردم به‌ویژه نسل جوان با آموزه‌های دینی در این ماه مبارک وظیفه سنگینی است که بر دوش روحانیون قرار دارد و آنان باید این وظیفه و فریضه را به خوبی انجام دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با اشاره به وظایف روحانیون و مروجان دینی در ماه رمضان و ماه‌های دیگر سال بیان کرد: ترویج و اشاعه صحیح اصول دینی، برگزاری حلقه‌های معرفتی و تربیتی، تعمیق جوانان و اهالی محلات با سیره ائمه اطهار و دعوت همگانی از شهروندان به حضور پر‌شور و پررنگ در مساجد و حسینیه‌ها از جمله وظایفی است که روحانیون باید در این ماه پرخیر و برکت به آن عنایت داشته و در راستای گسترش آن‌ها نیز تلاش کنند.

علم به مردم بصیرت می‌بخشد و ایمان نیز موجبات نجات جامعه را فراهم می‌کند

وی تصریح کرد: علم به مردم بصیرت می‌بخشد و ایمان نیز موجبات نجات جامعه را فراهم می‌کند، لذا باید با بصیرت افزایی و تزریق ایمان در جامعه از انحراف و هرز رفتن جوانان و نوجوانان پیشگیری کنیم.

محمودی همچنین خواستار بروز کردن اطلاعات روحانیون، در بخش های مختلف شد و اظهار داشت: نباید گذاشت اطلاعات قدیمی فضای خطبه ها و سخنرانی ها را لطمه بزنند و با به روز نمودن اطلاعات خود در بخش های مختلف در سخنرانی باعث جذب بیشتر مردم شویم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با اشاره به اهمیت نقش علما و روحانیون در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی از آنان به‌عنوان پرچمداران علم و دین و آگاهی نام برد و خاطرنشان کرد: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی، نقش روحانیون در امر بصیرت‌ بخشی و آگاهی دادن در خصوص این امور بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر