بعضی از مردم کشورمان جواب جوانمردی شهدا را ناجوانمردانه دادند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 137 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:45 ب.ظ، چهارشنبه، 15 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

این وقایع، مظلومیت شهدایی را نشان می دهد که بی آنکه کسی بخواهد و بداند در محکومیت شهادت آنان هشتکی بزند! مظلومانه توسط عناصر پژاک به شهادت رسیدند و امروز کسانی که به برکت خون این عزیزان در این کشور نفس می کشند و به منصب رسیدند سنگ حامیان ترور را به سینه می زنند و از اعتصاب غذای آنان نگرانند.

golestanema15به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از دانشجو سلام، چند روزی است که فضاهای مجازی پر شده از هشتک جمع کردن برای مجرم امنیتی که در حمایت همسر محکوم به زندانش دست به اعتصاب غذا زده است و متاسفانه کاربرانی با عدم آگاهی و صرفا ازروی احساس به جانبداری از آنان می پردازند.

افرادی که بعضا با توسل به امام معصوم در پی آزادی کسی هستند که به فرزند امام توهین کرد و با افترا، مقام عصمت امام هادی را زیر سوال برده است و شوهرش نیز برای آزادی وی دست به اعتصاب غذا زده است، در این میان شبکه های ضد انقلاب نیز به تبلیغات گسترده ای در این زمینه پرداخته است.

متاسفانه برخی مسئولین غافل هم بی آنکه از ماجرا و جرم آنان اطلاع داشته باشند با نامه نگاری و پیغام به قوه قضاییه خواهان آزادی این مجرم امنیتی می باشند و مدعی اند در حق وی ظلم شده است!!!

به گفته دادستان کشور برخی از نمایندگان و مسئولین نیز تحت عنوان، دل‌سوزی، حمایت از حقوق شهروندی در این خصوص به قوه قضائیه تذکر می دهند در حالی که از وضعیت پرونده محکومان اطلاعی ندارند و این کار آنان مورد سوء استفاده دشمن قرارگرفته است .

متاسفانه تشکل دانشجویی انجمن اسلامی برخی از دانشگاه های استان نیز از آنان حمایت کرده اند که واقعا باید برای آن دانشجویانی که این چنین رسالت دانشجویی و آرمانخواهی خود رافراموش کرده اند تاسف خورد!!

این وقایع، مظلومیت شهدایی را نشان می دهد که بی آنکه کسی بخواهد و بداند در محکومیت شهادت آنان هشتکی بزند! مظلومانه توسط عناصر پژاک به شهادت رسیدند و امروز کسانی که به برکت خون این عزیزان در این کشور نفس می کشند و به منصب رسیدند سنگ حامیان ترور را به سینه می زنند و از اعتصاب غذای آنان نگرانند .

این مدعیان بهتر است نگران خون دل خوردن همسران و فرزندان، جوانانی باشند که به دست این جنایتکاران پر پر شدند!! البته این دلسوزی های آنان فقط به این مورد ختم نمی شود و چندی پیش هم از نرگس محمدی که دارای جرم سنگینی بود

حمایت کردند و در مورد، وقیحانه تر آن هم دفاع از منافقینی بود که جوانان و بزرگان این نظام را به خاک و خون کشیدند و شکنجه کردند حال آنکه مدعی بودند نظام با اعدام آن عوامل جنایتکار در حق آنان ظلم کرده است!! البته در این بین کم کاری نیروهای انقلابی در بیان مظلومیت های شهدا باعث گستاخی این معاندین شده است که این گونه با کمال پررویی طلبکار شده اند.

در پی این حمایت های نابخردانه و مغرضانه دل برخی از خانواده هایی که جوانان خود را در حملات تروریستی پژاک که این زندانی امنیتی که عده ای سنگ آن را به سینه می زنند، از آنان حمایت کرده از دست داده اند به درد آمده و از کم کاری های انجام شده گلایه کردند و در، دردنامه خود این چنین بیان داشتند.

ای شهیدان

برگردید که بعضی از مردم کشورمان جواب جوانمردیتان را ناجوانمردانه دادند! شدند حامی تروریست، به جای اینکه از شما که خون خود را به پای امنیت کشور و مردم تان ریختید یادواره برگزار کنند ، برای حمایت از تروریست کمپین برگزار می کنند احساسی رفتار کردند! خود را دست مایه ی بازی غربی ها کردند.

مسوولین شما در قبال خون همسران ما مسئولید

مسوولین فرهنگی شما در قبال خون همسرانمان مسئولید

کسانی که اهل قلم هستید و خود را شرمنده شهدا می دانید شما مسئولید

مسوولین رسانه ای شما در قبال خون همسرانمان مسئولید

شهدا بر گردید که قدر شما را ندانستند و نمی دانند

برگردید شهدا برگردید که همسرانتان دلتنگند

فرزندانتان دست پر مهر پدرشان را می خواهند

برگردید که نه تنها شما را فراموش کردند حتی خانواده هایتان را هم از یاد برده اند برگردید که خیلی دلشکسته ایم.

واقعا این درد نامه، باید مایه عبرت کسانی قرار گیرد که بی آنکه بدانند ازحامیان کسانی دفاع می کنند که خون جوانان این سرزمین را به ناحق ریختند،جوانانی که با نثار جانشان موجب امنیت مردمی شده اند که امروز در فضاهای مجازی و حقیقی آزادانه فعالیت دارند و چه قدرخوب برخی جواب  فداکاری هایشان را دادند و قدر امنیت بوجود آمده را دانستند!!!

انتهای پیام/

ارسال نظر