بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند/ متأسفانه امروز نماینده مجلسی می گوید چرا سران فتنه نباید آزاد شوند؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 281 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:54 ب.ظ، پنج شنبه، 9 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

امام جمعه بندرترکمن گفت: بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند. سخنانی خلاف قانون و نظام، خلاف مصلحت کشور بر زبان جاری می کنند لذا باید به این موضوع توجه شود و مورد پیگیری قرار گیرد.

img_1001به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام منصوری ظهر امروز پنجشنبه در تجمع بزرگ مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه انسان باید به ولایت توجه ویژه ای داشته باشد و اهمیت دهد، اظهار داشت: بعنوان یک شیعه و کسی که اعتقاد به امام زمان (عج) داریم باید بصیرت داشته باشیم و دشمنان خود را به خوبی بشناسیم.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن افزود: اگر فتنه ای که سال 88 در ایران رخ داد در هر کشوری اتفاق می افتاد آن کشور ساقط و یا فلج می شد.

وی با بیان اینکه حماسه بزرگ 9 دی متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست، گفت: مردم ایران اسلامی با بصیرتی که داشتند به پیروی از رهبری معظم انقلاب حماسه ای مردمی آفریدند.

بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند

حجت الاسلام منصوری با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس ما دست بر روی قرآن گذاشته و سوگند یاد کردند که به ارزشهای اسلامی پایبند باشند، متذکر شد: بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند. سخنانی خلاف قانون و نظام، خلاف مصلحت کشور بر زبان جاری می کنند لذا باید به این موضوع توجه شود و مورد پیگیری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: این دسته از نمایندگان نباید چنین سخنانی را به خورد جوانان ما دهند.

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه در فتنه 88 به عاشورای امام حسین (ع)، به قرآن خدا، به امام زمان (عج)، مساجد و تکایا بی احترامی کردند، گفت: فتنه گران جزو ملت ایرانی نیستند بلکه جداشدگان از انقلاب اند.

امروز نماینده مجلسی می گوید چرا سران فتنه نباید آزاد شوند؟

این عالم فرهیخته با عنوان اینکه در 9 دی همه جناحها و گروهها در کنار هم به فرمایشات رهبری لبیک گفتند، اظهار داشت: امروز نماینده مجلسی می گوید چرا سران فتنه نباید آزاد شوند؟

حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه امروز اگر سران فتنه محاکمه نشدند دلیل برهانی، روایی، عقلی و قانونی دارد، خاطرنشان کرد: چقدر مقام معظم رهبری فرمودند سران فتنه توبه کنند اما لجاجت و هواپرستی به آنان این اجازه را نداد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه، یادآور شد: رهبری معظم انقلاب طی این چند سال دائما نسبت به فتنه هشدار می دهد و باید بیدار باشیم و بصیرت داشته باشیم.

امام جمعه بندرترکمن با عنوان اینکه فتنه 88 اولین فتنه نبوده و آخرین فتنه هم نخواهد بود، تأکید کرد: فتنه ها همچنان ادامه خواهد داشت لذا ما باید با بصیرت باشیم تا مسیر انحرافی را انتخاب نکنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر