بلایی که سهل انگاری بیمارستان های دولتی بر سر دختر بچه ۱۴ ساله و خانواده اش آورد/ چشم امید یک خانواده به دستان هموطنان + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 267 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:22 ق.ظ، دوشنبه، 2 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

هدیه ۱۴ ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از راه دانا؛ هدیه دختر 14 ساله ای است که تیرماه سال گذشته به دلیل بیماری انسداد روده در کرمانشاه تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

به گفته مادرش بعد از 4 ماه نیاز به عمل مجدد پیدا میکند اما پزشکان کرمانشاهی از عمل مجدد او امتناع میکنند و او را به تهران منتقل می کنند و بعد از اینکه بیمارستان های دولتی از پذیرش وی خودداری میکنند هدیه 14 ساله در بیمارستان گلستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

پس از عمل هم، بیمارستان های دولتی و پزشکان از پذیرش این دختر بچه 14 ساله امتناع می کنند و هدیه زیر نظر پزشکی که عمل جراحی وی را قبول کرده بود تحت درمان قرار می گیرد.

اما پدر هدیه از ابتدای سال 96 بیکار میشود و خانواده آن ها که از وضعیت مالی خوبی هم برخوردار نیستند دیگر از پس پرداخت هزینه های درمانی هدیه بر نمی آیند.

هدیه 14 ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

حال اما چشم امید هدیه 14 ساله و خانواده اش به دستان شما هموطنان است؛ راههای مشارکت در این فراخوان واریز هر مبلغی از طریق شماره کارت (6273811082290658) به نام خیریه جوادالائمه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 09214194732 یا 09214191655 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

ارسال نظر