بنده اصولگرای اصلاح طلبم / آماده ام با مدعیان مجمع وفاق و توسعه غرب استان مناظره کنم / رحمت جلالی معیارهای کاندیدای اصلح را دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 379 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:50 ق.ظ، سه شنبه، 31 فروردین، سال 1395 نظرات ۳ نظر

موسس مجمع وفاق و توسعه غرب استان ضمن اعلام آمادگی مناظره با مدعیان این مجمع گفت :۵۰ تا ۷۰ درصد پیش نویس مرامنامه مجمع را بنده نوشتم اما حمایت از یک کاندیدا باعث استعفایم شد .

محمدمهدی ایرجیبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، محمد مهدی ایرجی از چهره های مطرح سیاسی غرب استان گلستان ، موسس مجمع وفاق و توسعه غرب استان گلستان و شهردار سابق گرگان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی رادکانا به برخی شبهات پیرامون تاسیس این مجمع و استعفای از آن پاسخ داد .

اصولگرای اصلاح طلبم

ایرجی ابتدا در خصوص مواضع سیاسی اش گفت : بنده یک اصولگرای اصلاح طلبم ، مشی من اعتدالی است و سوای تندروی های افراطی سیاسی همیشه مستقل گونه و بدور از گرایش به حزب و جریان خاص عمل کرده و همواره رفتار سیاسی اجتماعی ام را بر اساس میانه روی تنظیم کرده ام .

مهندس ایرجی افزود: اصلاح طلبی بدون اصول و اصولگرایی بدون اصلاح نمی توانند موفق باشند و در واقع این دو مقوله لازم و ملزوم یکدیگرند و اگر هر کدام خط خودشان را بروند دچار مشکل می شوند .

وی در خصوص تاسیس مجمع وفاق و توسعه غرب استان تصریح کرد: از حدود یک سال قبل به همراه تعدادی از دوستان نیروهای ارزشی را شناسایی و جمع کردیم و مرامنامه ای را تهیه کردیم که 50 تا 70 درصد پیش نویس این مرامنامه را بنده تهیه کردم .

حمایت از کاندیدای خاص باعث استعفایم از مجمع شد

شهردار سابق گرگان با اشاره به اینکه بنده موسس و عضو هیات امنا مجمع توسعه و وفاق غرب استان بوده ام خاطرنشان کرد: ابتدا این مجمع با 15 الی 20 نفر شروع بکار کرد و در ادامه حدود 200 نفر هم عضو گرفت اما جریان برگزاری مرحله اول انتخابات مجلس دهم و بعد از آن شاهد مواضع سیاسی برخی اعضا و گرایش به سمت یک کاندیدای خاص بودم.

ایرجی تاکید کرد: قرار شد برخی از اعضای مجمع توسعه و وفاق غرب استان در دور دوم انتخابات غرب استان از نورقلی پور حمایت کنند لذا قبل از رای گیری برای این کار در همان اسفند ماه از سمت خود در این مجمع استعفا دادم و بیرون آمدم چون اگر عضو مجمع می بودم و این انتخاب انجام می شد حیثیت و اعتبار سالها مدیریت من زیر سوال می رفت .

حاضرم با مدعیان مجمع توسعه و وفاق غرب مناظره کنم

وی با اشاره به برخی شایعات در خصوص اینکه بنده نقشی در مجمع وفاق و توسعه غرب استان نداشتم ، بیان داشت : بنده به همراه 6 نفر عضو اعضای هیات موسس این مجمع بودیم که اسامی و امضای ما در فرمانداری گرگان جهت درج در اداره ثبت اسناد موجود است، چون قرار بود استانی کار کنیم .

محمد مهدی ایرجی با اشاره به برخی سخنان در گروه های تلگرامی گفت : بنده همین جا اعلام می کنم که با هریک از اعضای مدعی مجمع وفاق و توسعه و چهره های مطرح غرب استان در این خصوص مناظره کنم چرا که معتقدم واقعیت ها در این زمینه گفته نمی شود و مردم غرب استان حق دارند پشت صحنه برخی مسائل را بدانند .

دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نمی کنم

مشاور اجرایی اسبق رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت : گاها عنوان می شود که بنده برخی مواضعم را جهت گرفتن تاییدیه در ادوار بعدی عنوان می کنم در حالی همین جا ضمن تکذیب این سخن اعلام می کنم که بنده به هیچ وجه قصد شرکت در هیچ انتخاباتی را در آینده ندارم و این تصور نادرستی است که برخی افراد عنوان می کنند.

معیارهای نماینده اصلح در رحمت جلالی وجود دارد

محمد مهدی ایرجی که با خبرنگار گلستان ما گفتگو می کرد ، در خصوص حمایتش از رحمت جلالی در انتخابات دور دوم غرب استان اظهار داشت : بنده طبق ملاک ها و معیارها به این تشخیص رسیدم و ضمن احترام به نورقلی پور و سایر کاندیداهایی که در دور اول حضور داشتند ، معیارهای نماینده اصلح را در رحمت جلالی دیدم .

وی یادآور شد : نماینده باید به اسلام ، قران ، جمهوری اسلامی و قانون اساسی پایبند باشد ، منافع نظام را بر منافع شخصی و جناحی ترجیح دهد ، پاکدست ، دارای  اخلاق حسنه و نیرویی ارزشی باشد ، آقای جلالی جانباز و بسیجی مخلص که برای نظام رحمت زیادی کشید ، توانمندی اجرایی و بینش سیاسی در خصوص مسائل روز را منطبق با دیدگاههای مقام معظم رهبری می شناسد .

ایرجی گفت : یک نماینده نباید مملکت را بفروشد  بلکه باید عدالت ، تقوی ، معنویت ، صداقت داشته باشد ، به دنبال وحدت کلیه نیروها و متخصصین در منطقه باشد و همه این خصوصیات به آقای جلالی نزدیکتر است و برای همین است که من ایشان را نماینده اصلح می دانم .

اعتقادات را بازیچه مسائل سیاسی نکنیم

وی تصریح داشت : نکته دیگری که هم باید به خودم و هم دیگران متذکر شوم اینست که در انتخابات مسائل اعتقادی را بازیچه مسائل سیاسی قرار ندهیم که نتیجه اش بی تقوایی در عرصه مدیریت کلان و بی تحرکی و بی انگیزگی در منطقه می شود .

موسس مجمع وفاق و توسعه غرب استان گلستان خاطرنشان ساخت : آنچه که باعث رشد منطقه می شود و امروز نیاز ماست اولا شناخت درست نسبت به منطقه و دوما اینکه مشکل عمده منطقه یعنی بیکاری و معیشت را با فعال کردن شهرک های صنعتی ، گردشگری و دامپروری  و … در راس برنامه ها قرار دهیم .

انتهای پیام /

ناشناس می گوید:

بنده اصولگرای اصلاح طلبم .رحمت جلالی (اصولگرا) و رامین نور قلی پور (اصلاح طلب ) هر دو معیارهای کاندیدای اصلح را دارند

شهروند می گوید:

ایرجی از نیروهای ارزشی است البته ایشان سعی داشتند در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه کردکوی شرکت کنند و حتی رایزنی هایی هم داشتند که سرآخر نشد…

رای ما ترکمن ها فقط حاج رحمت جلالی می گوید:

خداییش حاج رحمت جلالی بهترین هست

ارسال نظر