بنر حماسه ۹ دی منتشر شد+دانلود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,152 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:49 ب.ظ، چهارشنبه، 4 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

بنر ۹ دی از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج مستضعفین برای نصب در سطح شهر منتشر شد.

Golestanema49به گزارش رادکانا، معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج مستضعفین بنر ۹ دی را با ابعاد ۸ در ۴ متر برای استفاده در تابلوهای شهری منتشر کرد.

گفتنی است،‌ رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت ۹ دی فرمودند: ” در قضیه‌ى ۹ دى سال ۸۸ یک نکته اساسى است و آن نکته برمیگردد به هویت انقلاب و ماهیت انقلاب. 

یعنى همان روحى که حاکم بود بر اصل انقلاب ما و آن حضور عظیمِ بى‌نظیرِ تاریخى در سال ۵۷، همان روح در ماجراى ۹ دى نشان داده شد؛ کمااینکه در قضایاى گوناگونِ دیگر هم نشان داده شده، لیکن در ۹ دى به شکل بارزى نشان داده شد؛ به طورى که جاى انکار و تردید و تأمل براى هیچ کس از بدخواهان و دوستان و دشمنان و دیگران باقى نگذارد. آن روح چه بود؟ 

Golestanema50

روح دیانتِ حاکم بر دلهاى مردم بود. پس اینجا ما دو تا عنصر در کنار هم داریم: یک عنصر، عنصر مردم است؛ که مردم در هر کشورى، در هر جامعه‌اى، اگر چنانچه همت کنند، بصیرت به خرج بدهند، عمل کنند و وارد میدان بشوند، میتوانند همه‌ى مشکلات را حل کنند. یعنى بزرگترین کوه‌ها در مقابل حضور مردم از بین میرود؛ میتوانند کوه‌هاى بزرگ را جابه‌جا کنند. این یک حقیقت آشکارى است که بسیارى از تحلیلگران اجتماعى در کشورهاى اسلامى و دیگر کشورها آن را درست لمس نکردند، درک نکردند؛ ما این را لمس کردیم. هنر بزرگ امام بزرگوار ما هم همین بود.”

دانلود فایل لایه باز بنر 9 دی

ارسال نظر