بنظر شما آیا در مکالمه ۱۵ دقیقه ای روحانی باخت یا برد؟!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 939 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:17 ب.ظ، شنبه، 6 مهر، سال 1392 نظرات ۴ نظر

ظاهرا پس از ۳۴ سال که آمریکایی ها به در بسته کوبیده اند بنظر می رسد پیروزی بزرگی نصیب این رئیس جمهور سیاهپوست آمریکا شده است و شاید بتوان گفت با این برگ برنده که بدست آورده است توانسته اجازه تنفسی به صهیونیست ها که تنفسشان در منطقه به شماره افتاده بود داده است!

downloadرادکانا: روحانی در اولین سفر خود بعنوان رییس جمهور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  به نیویورک شروع خوبی داشت و توانست  “من حیث المجموع” از اعتبار ملت ایران دفاع کند ولی در دقایق آخر اینگونه بنظر می رسد آمریکایی ها ماهی بزرگی در تور انداخته اند چنانکه رئیس جمهور آمریکا در مکالمه ای 15 دقیقه ای با رئیس جمهور ایران به زبان فارسی خداحافظی کرد…!

ظاهرا پس از 34 سال که آمریکایی ها به در بسته کوبیده اند بنظر می رسد پیروزی بزرگی نصیب این رئیس جمهور سیاهپوست آمریکا شده است و شاید بتوان گفت با این برگ برنده که بدست آورده است توانسته اجازه تنفسی به صهیونیست ها که تنفسشان در منطقه به شماره افتاده بود داده است!

اما باید بگویم تا اینجای کار آنچه از نقشه بازی بر می آید و آنچه از رسانه های غربی تحسین و احسنت شنیده می شود رئیس جمهور آمریکا در برگ آخر برد کرده و یک بر صفر به نفع اوباماست ولی نمی دانیم آیا پوئن دادن به آمریکا دردی از ملت ایران نیز دوا خواهد کرد؟! چون در بازار آزاد قانون بازار (جنگل) حاکم است اوباما یک تماس تلفنی برقرار کرد و اینهمه برد رسانه ای دریافت نمود؛ باید نشست و دید آیا روند به چه شکلی پیش خواهد رفت و روحانی  همه اعتبار خود را به چه  قیمتی معامله می کند…!

باید بدانیم این قمار بازان حرفه ای و بین المللی آمریکایی که پای هر میز معامله ای با اسلحه کشیده می نشینند اما دنبال برگ برنده خود هستند و سلام آنها (گرگ) نیز بی طمع نیست، برای چه در مقابل چشمان جهانیان پس از 34 سال گوشی تلفن را بر می دارند و تماسی برقرار می کنند…!

روحانی باید بداند اگر در این معامله باخت روحانی باخت و اگر برد کرد ملت ایران برد می کند…!

بی شک ملت ایران پای میزی که یک طرف آن قماربازان بین المللی با اسلحه کشیده نشسته باشند دست به برگ نمی زنند و اگر ملت ایران به روحانی بعنوان رئیس جمهور اعتماد کردند بواسطه سخنانی که در محضر ملت زده می باشد و ملت منتظر است تا رئیس جمهور ایران به سوگندی که در برابرش خورده پایبند باشد…!

اما همه این اما و اگرها بواسطه سابقه سوعی است که کابوی شیش لول بند در طول تاریخش کسب کرده است  و پیشینه اش که نشان می دهد:” اخلاق وسیله ای برای رسیدن به هدف است .” و با این تعریف نمی شود اعتمادی به اخلاق شیش لول بند کرد چون وقتی چیزی برایش به صرفه نباشد دیگر دلیلی ندارد ماشه را نچکاند…!

ولی ملت ایران اخلاقش را از شهداء و امام شهدا به ارث برده است و پایبند آرمانهای آن است و می رود جهانی بسازد که در آن گرگی نباشد تا میش را بدرد و پاره کند و بعد بر نعش پاره پاره میش بنشیند و گریه کند و اشک تمساح بریزد و یا اگر بصرفه اش باشد جگر میش را به دندان بگیرد و به همه جهانیان نشان دهد، پای کوبی کند شاباش بدهد… و بعد شعار دهد که برای پیاده کردن دموکراسی از کشته ها پشته ساخته است و جنایتش را اینگونه توجیه کند…!

اینگونه است که آمریکایی ها از هر فرصت برای پوئن گرفتن بهره می برند و در آخرین دقایق با یک زنگ زدن بدون هزینه و بدون پیش شرطی، از فرصت بدست آمده بهره می برند….

بنظرشما آیا در مکالمه 15 دقیقه ای روحانی باخت یا برد کرد…!

البته ما منتظر آنیم که نهایت کار حدیبیه ای شود که  به حرمت مسلمین بیفزاید و نتیجه این روند جنگ احدی نشود که پیروزی های  بدر و خندق… ملت ایران را تحت الشعاع خود قرار دهد…!

نوسنده رادکانا:محک

مهدی حسینی می گوید:

با سلام.
بنده یک اشاره ای داشته باشم به بیانات مقام معظم رهبری در اول سال در مشهد که گفتند بله تحریم ها اثر گذاشت اما با این همه به نفع ملت ایران بود.
حجت الاسلام حسن روحانی از آنجایی که فردی با تجربه متعهد و… می باشد می توان گفت که تمام کار های ایشان درست بوده تا الان ( سخنرانی ایشان در نیویورک) .
امام خمینی(ره) فرمودند که هر گاه دشمن از کار شما خوشش آمد بدانید که در کار خود اشتباه کرده اید و هرگاه ناراحت واعصبانی شد بدانید در کار خود خوب پیش رفته اید. نویسنده گرامی به نکته خوبی اشاره کرد که خیلی مهم می باشد که گفتند سلام گرگ بی طمع نیست. در نهایت برنده اصلی ملت متدین و همیشه در صحنه ایران می باشد چرا که خداوند همیشه با مومنان خواهد بود.

javad می گوید:

من حیث المجموع نه حیس.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ و حرف تو منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=8680

م می گوید:

نکند بخاطرنام در کردن، شهدا وامام شهدا رابه این زودی فراموش کند.اینقدر بگویم سلام گرگ (اوباما) بی طمع نیست .بهتر است بگویم تا اینجا روحانی باخت.

ارسال نظر