بهره مندی ۱۲ هزار نفر از گفتمانهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در سال ۹۱+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 609 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ق.ظ، یکشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی : ۱۲۰۰۰ نفر در مجموع از گفتمان های اداره تبلیغات اسلامی در سطح شهر و روستاهای کردکوی در سال ۱۳۹۱ استفاده کردند.

139112240311به گزارش رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی از برگزاری بیش از 100 ساعت گفتمان دینی در شهرستان کردکوی خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود : اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با همکاری اداره آموزش و پرورش ، هیئات مذهبی ، و پایگاههای بسیج اقدام به برگزاری گفتمانهای دینی در این شهرستان نمود.

حجت الاسلام محمودی در ادامه اظهار داشت : قالب این گفتمان ها در سطح دانشگاهها ، دبیرستان ها ، مدارس ، هیئات مذهبی ، مؤسسات و خانه های قرآنی ، مساجد و پایگاههای سطح شهر و روستا ، با موضوعات مختلف از جمله عفاف و حجاب ، آسیبهای اجتماعی ، خانواده ، ازدواج ،تربیت دینی ، روابط دختر و پسر، دیدگاههای شهید مطهری، سیره حضرت زهرا(س) ، اعتکاف، نماز، آموزه های دینی، بیداری اسلامی ، مباهله، انتظار ، اقتصاد مقاومتی، جوانان، انقلاب اسلامی، غدیر و ولایت، وحدت،جوان و خودباوری، نقش زنان در عرصه های مختلف، محرم و … در سطح شهر و روستاها برگزار گردیده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در خاتمه با بیان این مطلب که ، 17 سخنران این گفتمان ها که بیش از 100 ساعت را به خود اختصاص داده است ، اکثراً از روحانیون و مبلغین مستقر ، بومی و در مواردی نیز مبلغین و مبلغات اعزامی از استان و یا مسئولان شهرستانی بودند خاطرنشان کرد : حدود 12000 نفر در مجموع از گفتمان های دینی اداره تبلیغات اسلامی در سطح شهر و روستا در سال 91 بهره مند شدند.

ارسال نظر