بهره مندی ۱۵ هزار کردکویی از برنامه های تبلیغات اسلامی در ۶ ماهه نخست ۹۶
تعداد بازدید تعداد بازدید: 104 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:26 ق.ظ، پنج شنبه، 30 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی از بهره مندی بیش از ۱۵ هزار نفر از برنامه های متنوع اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی با اعلام این خبر گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با همکاری مؤسسات و خانه های قرآنی، هیئات مذهبی، هیئت امناء مساجد، دهیاری ها و پایگاهها، اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی کرد و بالغ بر 15 هزار نفر از اقشار مختلف مردم این شهرستان، خصوصاً قشر جوان و نوجوان در این برنامه ها شرکت کردند.

وی افزود: از برنامه های فرهنگی، تبلیغی و قرآنی عمده این اداره می توان به برگزاری مراسم ملی و مذهبی، برگزاری جشن های میلاد و شهادت ائمه، برگزاری گفتمان های دینی، برگزاری برنامه های ایام فاطمیه، ماه مبارک رمضان، ماه رجب و شعبان، دهه کرامت و هفته دولت، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و مذهبی اشاره کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی ادامه داد: برگزاری برنامه های متنوع قرآنی (محافل انس با قرآن، جلسات هفتگی هیئات قرآنی، کلاسهای مختلف آموزش قرآن، مسابقات قرآنی)، برگزاری همایش های مختلف، توزیع بسته های فرهنگی، برپایی ایستگاه های صلواتی از دیگر برنامه های این اداره می باشد که با استقبال خوب مردم این شهرستان قرار گرفت.

محمودی خاطرنشان با اشاره به برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در این راستا، تصریح کرد: اداره تبلیغات کردکوی ترویج برنامه‌های فرهنگی را بخشی از رسالت و مسئولیت‌های خود می‌داند و مترصد است با برنامه‌ریزی گسترده، انبوه، جذاب و هدفمند امکان گسترش این فعالیت ها را فراهم سازد.

انتهای پیام/

ارسال نظر