بهره مندی ۱۸۵ مددجوی کمیته امداد کردکوی از طرح آموزش خانواده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 405 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:12 ق.ظ، یکشنبه، 15 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

امیر نادعلی گفت: ۱۸۵ مددجوی کمیته امداد کردکوی از طرح آموزش خانواده بهره مند شدند.

2014_01_01_11_14_16_76380به گزارش خبرنگار رادکانا، امیر نادعلی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کردکوی از بهره مندی 185 مددجو از طرح آموزش خانواده در شش ماهه نخست سال جاری در این نهاد خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: در طرح آموزش خانواده افراد بزرگسال خانواده‌های مورد حمایت آموزشهای لازم در زمینه‌های مسائل بهداشتی، تنظیم خانواده، سوادآموزی، احکام و آموزش‌های قبل از ازدواج را فرا می‌گیرند.

نادعلی با اشاره به اینکه در 6 ماهه نخست 185 مددجو از این آموزش ها بهره مند شدند تصریح کرد: ارائه این آموزش ها رفع آسیب‌های موجود شناسایی شده در خانواده‌های طرح نظام جامع و ارتقاء سطح آگاهی خانواده‌ها در زمینه فرهنگی، اجتماعی، بهداشت روانی و فردی و احکام، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در میان خانواده‌ها، ترویج و تعمیق باورهای دینی، الگوپذیری از سبک زندگی اسلامی – ایرانی، ارتقاء سطح دانش نوعروسان در زمینه‌های مشترک، روابط اجتماعی، ارتباط مؤثر ، ارتقاء سطح سواد مددجویان بی‌سواد می باشد.

وی تصریح کرد: ارتقاء سطح آگاهی‌ها و دانش‌دختران در آستانه ازدواج حول تصمیم‌گیری درست و مناسب را در پی خواهد داشت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کردکوی یادآور شد: در همین راستا برای اینکه ارتقاء روحیه شادی و نشاط را نیز بین این مددجویان داشته باشیم برنامه های اردوی متنوعی را در این طرح در دستور کار خود قرار داده ایم.

ارسال نظر