بهمن، تجدید بیعت با شهیدان و رهروی از راه باغبان لاله ها امام خمینی (ره) است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 76 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:07 ب.ظ، شنبه، 21 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار، تذکر و بیداری.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار، تذکر و بیداری.

بهمن که از راه می رسد شهیدان پیمان نامه خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است.

در هر بهمن، امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید.

گام هایش بوی یاس می دهد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند؛ بهمن همیشه در راه است
سلام بر تو ای روح خدا، سلام بر تو که بخشنده تر از آفتاب در آسمان ابدیت تابیدن گرفتی و با ملائک در هم آمیختی.

سلام بر تو که از نظرها پنهان و در دل ها جاودانه ای، سلام بر تو که از خاک در گستره افلاک زیستن دوباره آغاز نمودی.

خمینی عزیز آن دل که به یاد تو نباشد دل نیست قلبی که به عشقت نتپد جُز گِل نیست، آن کس که ندارد به سر کوی تو راه از زندگیِ بی ثمرش حاصل نیست.

حال که چهار دهه از همراهی امت با انقلاب اسلامی و جانشین بحق رهبری میگذرد، مسئولیتی سنگین تر از انقلاب کردن بر دوش ما نهاده است و آن حفظ آرمانها، ارزشهای والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.

ارزشهایی که پشتیوانه آن تلاش و جهاد امام خوبیها از دهه چهل تا پیروزی انقلاب اسلامی و جهاد و همراهی انقلابیون برای به ثمر نشستن این نهال بود که با خونهای پاک شهیدان آبیاری و رشد کرد؛ انقلابی که موجب تحول بنیادی برای خدمات رسانی به ملت بزرگ ایران اسلامی و جهان اسلام شده است.

مسئولیت امروز همه ما تبیین صحیح ارزشها، تلاش برای تحقق و حفظ این مهم است تا پاسدار واقعی ارزشها باشیم ارزشهایی که در میادین دفاع آن سردارانی به اوج کمال رسیدند و با خونهایشان درختی را تنومند کردند که در سایه رهبری پیامبرگونه امام راحل خمینی کبیر هدایت یافت و دلهای صیقل زده را در طریق سعادت قرار داد و رهبری فرزانه مقام معظم رهبری سایه بانی گسترده به گستردگی جهان اسلام با نگاههای تیزبین و اندیشه ای ژرف و عمیق از آموزه های انقلابی مکتب امام رحمه الله هدایتگری دارد و با روشنگری و بصیرت افزایی نظام مقدس در سخت ترین بحرانهای این کشتی انقلاب را ناخدایی کرد و به ساحل امن هدایت می کند.

این نعمت بزرگ رهبری هدایتگر، شکری هزاران می طلبد و امروز مائیم با پیمانهای ناگسستنی خود با امام رحمه الله و خون شهیدان انقلاب اسلامی و یاران دلسوز و وفادار دوران دفاع مقدس تا با بصیرت و روشن بینی ها تحت ولایت مقام معظم ر هبری همسو و همگام نظام مقدس بوده و باشیم.

انقلابی که منشا بسیاری از خدمات ارزنده از سالهای اولیه پیروزی تاکنون در همه ابعاد و به گستردگی ایران اسلامی که مهمترین آن امنیت است گسترده شده است و جای جای ایران اسلامی تا دور ترین نقاط از نعمات و خدمات این انقلاب بهره گرفته اند و تحول و تغییری بنیادی در توسعه زیرساختها و خدمات عمومی و رفاهی بدست آورده اند و این همان؛ شمه هایی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

و حال این مائیم تا به سهم خویش پاسدار ارزشها و آرمانهای والای انقلاب اسلامی و اندیشه های فروزان رهبری فرزانه و امام امت این بنیانگذار نهضت اسلامی باشیم و چه کنیم تا در این آزمون الهی سربلند فائق آییم.

اطاعت محض از رهبری معظم و دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی، تبین، تبلیغ و اشاعه صحیح ارزشها به نسلهای امروز و فردای این کشور، بصیرت افزایی و روشن بینی در برابر دسیسه های شیطانی دشمنان خارجی و داخلی، صبر و شکیبایی در برابر مشکلات و همراهی با ارکان نظام مقدس (دولت محترم و مسئولان نظام ) در تحقق برنامه های پیش روی کشور، ایجاد ناامیدی و یأس به دل دشمنان و امید افزایی به ملت، بی شک برای انقلاب ما را دژی مستحکم می سازد تا چشمهای دشمنان را برای همیشه از خاک پاک و ملت بزرگ ایران بسته نگه دارد و ما با حضور بیش از پیش خود این چشمهای خبیث دشمنان را کور خواهیم ساخت.

همه ما ملت متحد و یکپارچه ایران اسلامی با سلاح ایمان و توکل به حضرت حق، باری دگر در رهروی و تجدید بیعت با امام امت، شهیدان و رهبری بصیر و آگاه با حضور چشم گیر و چشم کور کن دشمنان نظام در روز 22 بهمن حماسه ای ماندنی و ماندگار در تصاویر و اذهان خواهیم ساخت.

نویسنده: عبدالرسول جوادی بالاجاده فعال رسانه

انتهای پیام/

ارسال نظر