به شخصی روی آورید که همراه و همگام با ولایت فقیه و رهبری و دلداده رهبر عظیم الشأن باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 606 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:25 ب.ظ، سه شنبه، 17 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

بیست و نهمین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه کشوری، استانی و شهرستانی بمناسبت عروج ملکوتی معلم شهید استاد علامه مرتضی مطهری صبح روز گذشته با حضور دکتر ابراهیمی مدیرکل اداره اطلاعات استان، مسئولین استانی و شهرستانی و فرهنگیان شهرستان کردکوی در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

22222222222222221به گزارش رادکانا، دکتر ابراهیمی مدیرکل اداره اطلاعات استان گلستان  با اشاره به اینکه در شهرستان کردکوی پتانسیل های زیادی وجود دارد  اظهار داشت: کردکوی با توجه به زمینه های اجتماعی و فرهنگی باید بر تارک استان گلستان بدرخشدواصحاب فکر و اندیشه با تشکیل اتاقهای فکر، الحمدلله با توجه به پتانسیل هایی که وجود دارد باید بتوانند، توانمندیهای اسلامی و واقعی  خود را به مرحله بروز برسانند.

وی با یاد از علامه شهید مرتضی مطهری و روز معلم  گفت: تعلیم و تزکیه هر دو برای روح است و برای جسم نیست  و پیامبر برای مکارم اخلاق بعثت یافت و این معلم شهید مظهر مکارم اخلاق و اخلاق حسنه بوده است.

مدیرکل اطلاعات استان ضمن یاد از امام راحل (ره) افزود: تجلیل از معلم تجلیل از مقام علم و مقام عالمان در حوزه های مختلف و خصوصا عالمان دین است.

دکتر ابراهیمی انتخابات را مظهر استقلال ایران خواند و خاطرنشان کرد: امروز برای اولین بار همه شیطانها ی دنیا با هم جمع شده اند تا امت اسلامی را از بنیادهای دینی و اسلام عزیز جدا کنند و اوج این مطلب در انتخابات تجلی می یابد.

وی افزود: ما با تمسک  و چنگ زدن به عروه الوثقی، انقلاب و ولایت فقیه  و با انتخاب معیارهای رهبری عزیز انقلاب می توانیم یک بار دیگر با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی،  دشمنان انقلاب  را ناامید و ناکام  وانقلاب اسلامی را  بیمه کنیم.

مدیرکل اطلاعات استان انتخابات پیش رو را جدی تر و مهم تر از انتخابات دوره های قبل دانست و افزود: ما یک انتخابات جدی تر و مهم تر از انتخابات دوره های قبل در پیش داریم.

وی در ادامه افزود: اگر می خواهیم خواب دشمن را آشفته کنیم باید در پای صندوق های أخذ رأی حضور جامع و همه جانبه داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: طایفه ها و قومیت ها با هم اجماع کنند و از اختلافات دوری گزینند و  فردی را که مناسب نظام و مملکت است انتخاب کنند.

وی در پایان اظهار داشت: به شعارها دقت کنید و به شخصی روی آورید که همراه و همگام با ولایت فقیه و رهبری  و دلداده  رهبر عظیم الشأن باشد.

ارسال نظر