به نظر شما چرا به رکورد ثبت ۱۹ طلاق در ساعت رسیده‌ایم؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 951 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:20 ق.ظ، چهارشنبه، 1 دی، سال 1395 نظرات ۳ نظر

به تازگی رییس انجمن مددکاری ایران اعلام کرده که در کشور ما در هر یک ساعت ۱۹ طلاق به ثبت می‌رسد! برای کاهش آمار طلاق چه راه حلی را پیشنهاد می‌کنید؟

%d8%b7%d9%84%d8%a7%d9%82به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، برخی از زوج‌های جوان که با هزار و یک آرزو به خانه بخت می‌روند و خانواده‌هایشان برای برگزار کردن جشن عروسی، تهیه خانه و لوازم جهیزیه، هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوند، بعد از مدتی از انتخاب خود پشیمان می‌شوند و طلاق می‌گیرند!

در اطراف ما هستند کسانی که طلاق گرفته‌اند یا تصمیم به جدایی دارند. اغلب اوقات داستان زندگی بسیاری از آن‌ها به گوشمان می رسد. گاهی مشکلات اقتصادی باعث جدایی زوجین می‌شود و گاهی نبود تفاهم میان آنها. دخالت خانواده‌ها در زندگی دختران و پسران جوان هم یکی از دلایل طلاق آنها می‌شود.

به تازگی سیدحسن موسوی چلک، رییس انجمن مددکاری ایران با ذکر اینکه وضعیت طلاق و ازدواج در کشور مساعد نیست اعلام کرده که در کشور ما در هر یک ساعت ۱۹ طلاق به ثبت می‌رسد!

* آماری که رئیس انجمن مددکاری ایران اعلام می‌کند، آماری هولناک است و باید گفت که دلایل مختلفی برای افزایش آمار طلاق در جامعه ما وجود دارد.

* به نظر شما مخاطبان «رادکانا» چه دلیلی مهم‌ترین عامل برای افزایش طلاق در جامعه است؟

* چرا زندگی‌های امروزه دوام کمتری نسبت به گذشته دارد؟!

* برای کاهش آمار طلاق چه راه حلی را پیشنهاد می‌کنید؟

* نظرات خود را بدون توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ما ارسال کنید. بدیهی است سایت «رادکانا» از انتشار نظرات توهین‌آمیز معذور است.

انتهای پیام/

بالابلوکی می گوید:

مهمترینش وضعیت وخیم اقتصادی و بیکاریست هر چند به نظر شماها همش تقصیر شبکه جم و من و تو هست

همشهری می گوید:

علت بالا رفتن سن ازدواج ، بیکاری و عدم شغل با ثبات است. علت طلاق نیز به همین موضوع برمی گرده. وقتی جمع قبض آب و برق و گاز برای یک ماه میشه 200هزار تومن شما به هزینه های دیگه هم توجه کنید!!! باروری کم شده علت چیه؟ چند درصد خانواده ها بدون فرزند و یا تک فرزند هستند؟؟؟ حداقل حقوق ها چقدر هست؟ باید پول باشه تا زندگی ها بچرخه. نداشتن شغل جوانان را به سمت اعتیاد می برد…. در کردکوی چقدر معتاد جوان داریم؟؟؟؟ البته فاصله طبقاتی هم در امر ازدواج و طلاق بی تاثیر نیستند. دیروز سایت خبرآنلاین در مورد سن ازدواج و فاصله آن یک گزارش نموداری منتشر کرد و دختران و پسران 15 تا 35 را در این نمودار مقایسه کرد ……… من هم قبول ندارم که فقط ماهواره و فضای مجازی علت اصلی آمار طلاق است. اگر همه مشغول به کار باشند دیگر کسی فرصت گروه در تلگرام را ندارد! خیانت و دخالت بی موقع خانواده ها هم بی تاثیر نیستند. چه خوب بود آمار بیکاری و نداشتن درآمد مشخص را هم پیگیری می کردید. علت اینکه دخترها علاقه دارند مشغول به کار شوند و از نظر مالی تامین باشند همین چیزهاست چون می ترسن ازدواج کنند و بعد پشیمان شوند!!!

کردکوی می گوید:

بعد از سانسور شدید نظرات مردمی در مورد استعفاء شهردار و شورای شهر کردکوی خواستار نظرات مردمی شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی جالبه؟؟؟؟؟؟؟ اگه دنبال این هستی که بگی شبکه بی بی سی فارسی و صدای آمریکا و بفرمائید شام من وتو مقصر هستند و داستان تمام شد و نتیجه گرفتید بدانید که سخت اشتباه کردید. سفره مردم کمرنگ شده است! امروز دلار 4000 تومان رو رد کرده است و باید منتظر افزایش قیمتهای کالاهای اساسی باشیم. با این شرایط کدوم پسری هست که جرات می کنه بره دختر مردم رو بگیره؟؟؟؟؟ فشار اقتصادی هم ساز جدایی ها رو زیاد کرده است..

ارسال نظر