بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران تربیت بدنی گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 366 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:25 ب.ظ، سه شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران تربیت بدنی استان گلستان به میزبانی شهرستان کردکوی برگزار می گردد.

1001-100به گزارش رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی و دبیر بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران تربیت بدنی استان گلستان در کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: بمنظور کیفیت بخشی و تقویت درس تربیت بدنی در مدارس، همچنین افزایش سطح آمادگی جسمانی و مهارتی و ایجاد رقابت سالم و سازنده از نظر علمی و عملی در بین معلمین تربیت بدنی، ارتقاء سطح آمادگی جسمانی و مهارتی، بروز نمودن دانش، ترویج و تقویت اجرای فعالیت های ورزشی و ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح نشاط و شادابی معلمان تربیت بدنی کشور این رقابت ها انجام می پذیرد.

بهرامی اضافه کرد: به همین منظور رزوهای چهارشنبه و پنجشنبه 10 و 11 اردیبهشت ماه 93 بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران تربیت بدنی استان گلستان در مجتمع امام علی (ع) شهرستان کردکوی برگزار می گردد.

وی ادامه داد: آزمون علمی چهارشنبه 9 صبح در سالن بنیاد 15 خرداد ( سالن امتحانات آموزش و پرورش کردکوی ) و پنجشنبه به رقابت های تخصصی – مهارتی، تخصیص یافته است.

کارشناس تربیت بدنی اداره اموزش و پرورش کردکوی خاطرنشان کرد: بی شک دلیل انتخاب شهرستان کردکوی سوابق درخشان برگزاری مسابقات کشوری واستانی ،حضور مربیان کشوری و استانی و بین المللی در شهرستان و امکانات قابل اعتناء برای برگزاری این مسابقات در شهرستان می باشد.

وی در خاتمه ابراز داشت: پیشاپیش از همکاری همه دست اندرکاران خصوصا همکاران ما در استان که برای برگزاری مسابقات به ما اعتماد کردند تشکر می کنیم و جادارد از مدیر آموزش و پرورش بواسطه نهایت همکاری تقدیر و تشکر شود. 

ارسال نظر