بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران و آموزگاران تربیت بدنی گلستان در کردکوی پایان یافت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 658 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:00 ب.ظ، شنبه، 13 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

بیست و ششمین دوره رقابت های علمی – تخصصی دبیران و آموزگاران تربیت بدنی استان گلستان با حضور ۱۸۰ دبیر آقا و خانم در شهرستان کردکوی پایان یافت.

kordkuy-(1)به گزارش رادکانا، بیست و ششمین دوره رقابت های علمی – تخصصی دبیران و آموزگاران تربیت بدنی استان گلستان در شهرستان کردکوی پایان یافت.

محمد رضا بهشتی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: چهارشنبه وپنجشنبه 10و11/اردیبهشت ماه /93 بیست و ششمین دوره رقابت های علمی تخصصی دبیران و آموزگاران تربیت بدنی استان گلستان در مجتمع امام علی (ع) شهرستان کردکوی برگزار گردید که آزمون علمی چهارشنبه 9 صبح در سالن بنیاد 15 خرداد ( سالن امتحانات آموزش و پرورش کردکوی ) و پنجشنبه به رقابت های تخصصی – مهارتی، پرداخته شد.

وی در مراسم افتتاحیه این دوره از رقابت ها در سالن بنیاد 15 خرداد (سالن امتحانات کردکوی ) ضمن خیرمقدم گویی به شرکت کنندگان دراین رقابت ها گفت: بیست و ششمین دوره رقابت های علمی – تخصصی دبیران و آموزگاران تربیت بدنی استان گلستان هر ساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری بمنظور کیفیت بخشی و تقویت درس تربیت بدنی در مدارس، همچنین افزایش سطح آمادگی جسمانی و مهارتی و ایجاد رقابت سالم و سازنده از نظر علمی و عملی در بین معلمین تربیت بدنی، ارتقاء سطح آمادگی جسمانی و مهارتی، بروز نمودن دانش، ترویج و تقویت اجرای فعالیت های ورزشی و ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح نشاط و شادابی معلمان تربیت بدنی کشور این رقابت ها انجام می پذیرد.

وی اضافه کرد: تعداد 180 دبیر آقا و خانم پس از پشت سر نهادن مرحله شهرستانی به کردکوی آمدند تا در این رقابت ها شرکت کنند و در آزمون عملی: مرحله ایستگاهی، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز و… در 5 گروه سنی و در دو دوره تحصیلی ابتدایی و متوسطه به رقابت با یکدیگر می پردازند.

بهشتی همچنین یادآور شد: تعداد 10 دبیر آقا و 10 دبیر خانم به مرحله کشوری برای دست یافتن به آمادگی های بالاتر راه خواهند یافت.

وی ضمت تشکر از حضور همه تیم های حاضر در آزمون، خاطرنشان کرد: گروه دبیران شرکت کننده در رقابتهای علمی و تخصصی از نظر مدیریتی و ارزشیابی سالانه نگاهی ویژه به آنان خواهد شد.

محمد رضا بهشتی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، مسعود بیدلی مدیر اداره آموزش و پرورش کردکوی، محمدحسین شاعری معاون پرورشی درجمع شرکت کنندگان و برگزار کنند گان رقابت ها حضور داشتند و از اداره کل آموزش و پرورش در برگزاری رقابتها خانم چهارنایی کارشناس خانمها، نقوی کارشناس مسئول تربیت بدنی و قوانلو رییس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش حضور داشتند. 

kordkuy-(2)kordkuy-(3)kordkuy-(5)kordkuy-(4)kordkuy-(6)

ارسال نظر