بی تدبیری با توزیع سبد کالا در ایام الله دهه فجر!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 718 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ب.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات ۲ نظر

ملت داشت خاطره تلخ روزهای صف های ممتد وطولانی در گذشته را که دشمنان به طنز ما را صفاریان (! ) می نامیدند از خاطرهاشان محو می کردند که دولت تدبیر و امید با بی تدبیری، عده بسیار زیادی را ناامید و موجب رنجش اقشار آسیب پذیری که استحقاق دریافت این کمک بودند شد.

sabadekalaبه گزارش رادکانا، در حالی که ایران اسلامی و مردم انقلابیش در حال برگزاری جشن های ایام الله دهه فجر در سی و پنجمین سال پیروزی هستند برنامه نه چندان سنجیده توزیع سبد کالایی افکار همه را از این ایام پرشکوه منحرف و آنها را به سمت صف های طویل سوق داد.

شاید متولیان این امر می خواستند با این توزیع بی موقع و بی برنامه، شیرینی این ایام غرور آفرین را در کام ملت مضاعف کنند اما چنین نشد!

تشکیل چنین صف هایی که در آنها شاهد صحنه های نامتعارف و برخوردهای دور از شان و منزلت که جایگاه رفیع مردم را در مملکت اسلامی تا مرز هشدار تنزل می دهد، بودیم.

ملت داشت خاطره تلخ روزهای صف های ممتد وطولانی در گذشته را که دشمنان به طنز ما را صفاریان (! ) می نامیدند از خاطرهاشان محو می کردند که دولت تدبیر و امید با بی تدبیری، عده بسیار زیادی را ناامید و موجب رنجش اقشار آسیب پذیری که استحقاق دریافت این کمک بودند شد.

عده ای از تحلیلگران بر این باورند از آنجایی که طرح های مهم اقتصادی و زیربنایی که حاصل تلاش های دولت قبلی بوده و بالطبع در این ایام باید افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرند و رسانه ای شوند، با این برنامه (دل مشغولی مردم) کمتر مورد نظر و امعان توده های مردم قرار می گیرد.

عدم واکنش جدی دولت و شخص رئیس جمهور محترم (تا این لحظه) که معظم له در هر مورد حادی که منجر به رخدادهای متأثر کننده از قبیل فوت یا خسران می شود هیئت پی گیری تشکیل و اوامر مقتضی صادر و مهلت ضرب العجلی می دهند، بر دامنه این تردید ها می افزاید.

به این گمانه ها بیفزاییم نگرانی در خصوص امکان حذف شعارهای انقلابی از جمله شعار ملی ( انرژی هسته ای حق مسلم ماست ) در راهپیمایی عظیم بیست و دوم بهمن را! گرچه ملت فهیم و استوار ایران از این حق حتمی و مسلم خود نخواهند گذشت اما عده ای از استحاله شدگان با هدایت های زیرکانه و مستتر غرب، مترصد به محاق کشاندن یا لااقل کم رنگ کردن مطالبه بحق مردم هستند.

علی ایحال دولت باید در این چند روز دهه مبارک با تدابیر صحیح، اذهان مردم انقلابی ایران را با ایجاد آرامش روانی معطوف به حفظ انقلاب و آرمانهای امام راحل(ره) و شهدان والامقام این روزهای خون و قیام کند.

زمان به سرعت سپری می گردد و تعلل در این زمینه بر تردیدها می افزاید که امیدواریم این چنین نشود. یا علی 

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

 

ايلواري می گوید:

کاملا صحیح است . در زمان دولت قبلی به این نوع کمک ها گداپروری می گفتند اما حلا خودشان مجبورند همهن راه احمدی نژاد را بروند. از آقای رستمانی بخاطر این روشنگری ها تشکر می کنیم

دلسوز می گوید:

سلام. واقعا کرامت مردم را زیر سئوال بردند . افتضاح از این بدتر که وندی شرمن آمریکایی می گوید . در اثر توافق ژنو با پولی که به ایران داده شد دولت ایران به فقیران ایران کمک کرد . واقعا این توهین و تحقیر ملت ایران به مذاق دولتمردان ما سازگار آمد ؟! اوف بر این دنیا

ارسال نظر