بچه ها زود برید تو این سایت به “نعم” رای بدید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 173 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:34 ب.ظ، یکشنبه، 5 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

تصمیمی بزرگ که کاربران فضای مجازی با خوش خیالی قصد دارند با یک نظر سنجی که هیچ پایه و اساسی ندارد به اجرا در آورند.

3615087_180به گزارش رادکانا، بی کفایتی مسئولان سعودی در برپایی مراسم حج تمتع در سال 94 و کشته شدن نزدیک به 2000 نفر از ابتدای این مناسک، اعتراض های بسیاری را از سوی جامعه مسلمانان در پی داشته است.
برخی از منتقدان و مسئولان کشورهای اسلامی ضمن درخواست پذیرش مسئولیت فاجعه توسط دولت سعودی، خواستار سهیم شدن کشورهای اسلامی در مدیریت و اداره مناسک حج شدند.
بچه ها زود برید تو این سایت به
بر این اساس سایت الحره نظر سنجی را برای اداره حج توسط کشور های اسلامی برگزار کرده که از کاربران جهت شرکت در آن دعوت نموده است.
نکته جالب توجه گردانندگان این سایت هستند که از خاک آمریکا جهت انتشار و پخش اخبار منطقه در سال 2014 برای راه اندازی  این سایت منصوب شده اند و برپایی چنین نظر سنجی جای تامل دارد، چرا که علت اصلی برپایی این سایت و اقدامش در نظر سنجی مشخص نیست اما نکته مهم بعید بودن تاثیر نتایج آن در انتقال مدیریت این گردهمایی بزرگ مسلمین است.
بچه ها زود برید تو این سایت به
نکته دیگری که از این تبلیغات می توان دریافت بالا بردن آمار بازدید جهت رسیدن به اهداف مورد نظر گردانندگان سایت است.
بچه ها زود برید تو این سایت به
کاربران ایرانی در فضای مجازی با توجه به عصبانیت موجود بخاطر رویداد این فاجعه عظیم به سبب بی کفایتی خاندان آل سعود با اطلاع رسانی در باب این نظر سنجی به خیال عزل کردن خاندان آل سعود از مدیریت مناسک حج تلاش می کنند و از طرف دیگر حساسیت ایرانیان نسبت به این فاجعه و ورود احساسی آنها می تواند تله ای برای ضربه های دیگر آل سعود به ملت ایران باشد.
انتهای پیام/
ارسال نظر