بیانیه محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت حضرت رسول (ص) از طرف حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی مد ظله
تعداد بازدید تعداد بازدید: 785 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:26 ق.ظ، جمعه، 24 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی مد ظله در پیامی اقدام بیشرمانه استکبار جهانی را در ساخت فیلم موهن به ساحت حضرت رسول (ص) محکوم کردند  . به گزارش گلستان ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی بیانیه محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت حضرت رسول (ص) که […]

حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی مد ظله در پیامی اقدام بیشرمانه استکبار جهانی را در ساخت فیلم موهن به ساحت حضرت رسول (ص) محکوم کردند  .

به گزارش گلستان ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی بیانیه محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت حضرت رسول (ص) که از طرف حضرت ایه الله العظمی علوی گرگانی مد ظله  صادر شد به شرح ذیل  می باشد:

بسم الله الرحمن الحیم
قال الله تعالی : هل تنقمون منا الا ان آمنا بالله  و ما انزل الینا و ما انزل من قبل و ان اکثرکم فاسقون
(مائده 58)

دشمن قسم خورده جبهه حق بار دیگر بغض خود را نسبت به پیامبر رحمت و عزت  اشکار کرد و با ساخت فیلمی موهن کینه های درونی خود را آشکار نمود .
اینان که به زعم خود با این کار قصد زنده کردن دوران جنگهای صلیبی و زمینه سازی برای جنگ بین تمدنها را در سر می پرورانند ازعذاب سخت الهی غافلند لکن به زودی به سزای عمل خود خواهند رسید و طبق وعده خدا که می فرماید «یخربون بیوتهم بایدیهم و ایدی المومنین » به دست خود یا مومینن خانه خراب خواهند شد.
اینجانب این اهانت عظیم را که از ناحیه برخی کارگردانهای شیطان صفت و با چراغ سبز صهیونیزم بین الملل انجام گرفته را محکوم میکنم و امت اسلامی را به هوشیاری نسبت به دسیسه های دشمنان فرا می خوانم و از شیعیان نیز میخواهم با تبعیت از علمای وارسته و آگاه و تبعیت ازمکتب ولایت فقیه مسیر درست را پیموده و دسیسه های دشمنان را خنثی کرده وخشم خود را به درستی به جهانیان نشان دهند .

ارسال نظر