بیانیه مردم روستای نوچمن در محکومیت حادثه تروریستی سامرا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,801 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:52 ق.ظ، دوشنبه، 6 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

به مناسبت حادثه تروریستی سامرا و به شهادت رسیدن ۵ تن از اهالی استان گلستان پایگاه بسیج و کانون فرهنگی افق روستای نوچمن گرگان بیاینه ای صادر کرده است .

images (3)

 به مناسبت حادثه تروریستی سامرا و به شهادت رسیدن 5 تن از اهالی استان گلستان پایگاه بسیج و کانون فرهنگی افق روستای نوچمن گرگان بیاینه ای صادر کرده است .

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 با عرض تسلیت به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و با کمال تاسّف و تاثّر در ایام مقارن با ولادت با سعادت امام علی (ع) و در سالروز آزاد سازی خرمشهر، شاهد حمله ناجوانمردانه دشمنان اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به زائرین کاروان زیارتی از استان گلستان در شهر سامرای عراق بودیم. دشمنان دین و اهل بیت علیهم السلام از دیرباز، بارها و به اشکال مختلف، دست به انجام چنین اعمال درد منشانه زده و دشمنى خود را با دین اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام آشکار نموده اند و این چنین اقدامات تروریستی دیگر برای ما تازگی ندارد و برنامه های تفرقه آمیز دشمنان، برای مسلمانان سراسر دنیا آشکار شده است.

لذا از شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به خصوص شیعیان مظلوم عراق نیز مى خواهیم که ضمن حفظ آمادگى و هوشیارى جهت دفاع از ساحت ائمه اطهار علیهم السلام، با پیروى از مرجعیت دینى، نقشه شوم دشمنان جهت ایجاد تفرقه و درگیرى هاى مذهبى را خنثى نمایند و مکر آنان را به خودشان بازگردانند.

پایگاه بسیج نور و کانون فرهنگی و هنری افق روستای نوچمن، ضمن عرض تسلیت این فاجعه مولمه به خدمت حضرت صاحب الزمان ارواحنا له الفداء و به تمامى عاشقان و پیروان ولایت ائمه اطهار علیهم السلام و به خانواده شهدای اخیر سامرا در استان گلستان و علی الخصوص به اهالی شهید پرور روستای سرکلاته، به مسببین این جنایت اعلام مى داریم که این گونه اعمال، جز راسخ ‌تر شدن ایمان مؤمنین و وحدت صفوف آنان، حاصل دیگرى براى آنان در پى نخواهد داشت و همان گونه که یزید بن معاویه نتوانست با ریختن خون سیدالشهداء علیه السلام نور الهى امامت را خاموش کند، شما هم نمى توانید با انفجار در حرم فرزندان ابى عبدالله علیهم السلام به آمال شیطانى خویش دست یابید.

   از محضر حضرت بارى تعالى عاجزانه خواستاریم که فتح و نصرت خویش را نصیب مومنان نماید و مهلتى بیش از این به جباران و ستمگران ندهد و با ظهور منجى بشریت وعده خویش را که همانا پیروزى مستضعفین و خوارى ظالمین است، تحقق ببخشد.

و سیعلم الذین ظلموا اىّ منقلب ینقلبون

پایگاه بسیج نور و کانون فرهنگی و هنری افق روستای نوچمن

ارسال نظر