بیانیه پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده امام علی (ع) کردکوی به مناسبت هفته دفاع مقدس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 883 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:49 ب.ظ، سه شنبه، 2 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده امام علی (ع) شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و حفظ ارزشهای دفاع مقدس اقدام به انتشار بیانیه ای از سوی این نهاد دانشجویی کرده است.

8dap6w2pz3k7lxkv9c1q1به گزارش رادکانا پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده امام علی (ع) شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و حفظ ارزشهای دفاع مقدس اقدام به انتشار بیانیه ای از سوی این نهاد دانشجویی کرده است.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

و قاتلوا فی سبیل الله الذین یقاتلونکم ….  ” و در راه خدا با آنانی که به جنگ و دشمنی بر خواسته اند جهاد کنید…..”بقره 190

آری جنگ و دفاع مقدس ماندگار شد، تا تاریخ هست حدیث مظلومیت و رشادت های این ملت هم هست .

دفاع جانانه مردم کشورمان علیه متجاوزان، واقعا یک حرکت ارزشی و مبارک بود.

آنان می خواستند تمام میراث میهن عزیزمان را نابود کنند، اما طبق وعده خداوند ” و العاقبه للمتقین ” امداد های الهی، غیرت غیورمردان این مرزوبوم باعث شد که این آرزو را با خود به گور ببرند.

اما حقیقت مسًله فوق را در چند عبارت می توان خلاصه کرد: امدادهای الهی، ممتاز بودن امام امت(ره)، وفای امت امام (ره).

جبهه های دفاع مقدس به فرهنگ های جهاد، شهادت، شهامت، شجاعت، صبر، توکل، توسل، ایثار، فداکاری، استواری در راه، عشق و… معنای عینی و عملی بخشید.

اکنون نیز باید مردم و مسئولین با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در کمال هوشیاری این جنگ اقتصادی را همچون جنگ نظامی با پیروزی و موفقیت به پایان رسانند و زمینه اقتدار اقتصادی ایران عزیز را فراهم سازنند .

همچنین خطاب به تمامی دشمنان قسم خورده اعلام می کنیم دیگر زمان زورگویی شما به پایان رسیده است شما باید با تمامی ملت های دنیا از در تعامل و برابری وارد شوید و در ادامه در مورد برخی تهدیدات اخیر با صراحت می گوییم به لطف خدا و فرمان رهبر معظم انقلاب آماده ایم تا در صورت کوچکترین اقدام تمام پایگاه ها و منافع کشور های آغاز کننده جنگ را در منطقه نابود و از بین ببریم.

اما کلام آخر: اینکه شهیدان حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و بزرگترین ظلم به این عزیزان فراموش کردن آنهاست امیدواریم این حرکت هرچند کوچک باعث شادی روح شهدا و در ادامه راه آن عزیزان شود.

بررسی و تحلیل پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده امام علی (ع) کردکوی

ارسال نظر