بیانیه کارکنان شرکت گاز استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:19 ق.ظ، سه شنبه، 16 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

کارکنان شرکت گاز استان گلستان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند و تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی با اعلام همبستگی و حمایت از آرمانهای مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز بیانیه ای صادر کرد.

unnamedبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، کارکنان شرکت گاز استان گلستان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند و تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی با اعلام همبستگی و حمایت از آرمانهای مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز بیانیه ای صادر کرد. 

دراین بیانیه آمده است:
روزجهانی قدس یادآوری یک تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان و مردم آزاده در سراسر جهان است تا یکبار دیگر نیز با برگزاری حرکتی عظیم، با شکوه و گسترده،حمایت قاطعانه خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگران صهیونیستی جلوه گر سازند.
امسال درحالی شاهد برگزاری مراسم روزجهانی قدس خواهیم بود که خوی تجاوزگری و وحشی گری و ظلم رژیم صهیونیستی همچنان در این بلاد مقدس استمرار داشته و این امر هر روز بر انزوا و حقارت رژیم اشغالگر قدس می افزاید. 

امروز مساله فلسطین بعنوان مساله ای جهانی و بین المللی مورد توجه و اهتمام همه ملتهای آزاده بوده و در این روز عزیز که به حق دست یاری خداوند متعال در آن مشهود است، ما کارکنان شرکت گاز استان گلستان همچون سال‌های گذشته ضمن حضور موثر در کنار آحاد ملت شریف ایران اسلامی و بیعت مجدد با آرمانهای مقدس شهداء، امام شهیدان (ره) و تبعیت ازمقام معظم رهبری،حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین، انزجار و مخالفت خود را با اشغالگران این مکان مقدس اعلام میداریم.
انتهای پیام/
ارسال نظر