بیانی قائم مقام شهرداری گرگان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 443 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:17 ب.ظ، سه شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

طی حکمی از جانب صادقلو شهردار گرگان علی اصغر بیانی معاون اداری مالی و قائم مقام شهرداری گرگان شد.

thumb271-5eb4d18920a13beccb6a8874f705b6d5به گزارش رادکانا، طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران شهرداری ،علی اصغر بیانی به عنوان معاون اداری مالی و قائم مقام شهرداری گرگان معرفی شد.

علی اصغر بیانی جانباز جنگ تحمیلی است و دارای مدرک کارشناسی مدیریت (دانشجوی کارشناسی ارشد)، 29 سال سابقه خدمت و 22 سال سابقه مدیریت است. از سوابق 22 سال مدیریتی وی می توان به بخشدار بخش طارم سفلی استان زنجان،معاون فرماندار شهرستان قزوین،مدیر عاملی جمعیت هلال احمر استان گلستان،فرماندار شهرستان علی آباد کتول ،مشاور استاندار گلستان،فرماندار شهرستان جهرم استان فارس و همچنین شهردار منطقه یک گرگان اشاره کرد.

در حکم بیانی که به امضای صادقلو شهردار گرگان رسیده آمده است:

با استعانت از ایزد منان و با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جناب عالی ،به موجب این حکم به عنوان سرپرست حوزه اداری و مالی منصوب می شوید.امید است با اتکاء به پروردگار متعال و مد نظر قراردادن سیاست های شهرداری ،ضمن استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت های بالقوه وبالفعل موجود و با همکاری سایر معاونین و مدیران سازمانهای زیر مجموعه و اعضای شورای اسلامی شهر در چارچوب وظایف محوله و در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری و برنامه ریزی لازم در خدمات رسانی به شهروندان موفق و موید باشید .

ارسال نظر