بیش از ۵ هزار واحد مسکونی در کردکوی مقاوم‌سازی و نوسازی شد‌
تعداد بازدید تعداد بازدید: 307 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ب.ظ، شنبه، 5 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار واحد مسکونی کم‌دوام و بی‌دوام در کردکوی مقاوم‌سازی و نوسازی شده است.

139301211241443752502273به گزارش رادکانا، هدایت زنگانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کردکوی، با اشاره به نوسازی 72 درصد از واحدهای مسکونی کم‌دوام و بی‌دوام در روستاهای شهرستان کردکوی اظهار داشت: از 7 هزار واحد مسکونی کم‌دوام و بی‌دوام شهرستان، بیش از 5 هزار واحد آن مقاوم‌سازی و نوسازی شده است.

وی افزود: از زمانی که صدور سند روستایی به بنیاد مسکن انقلاب‌ واگذار شده، تاکنون بیش از 9 هزار جلد سند روستایی صادر شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی تصریح کرد: بیش از یک هزار فقره خدمات فنی و مهندسی نیز در این مدت به روستائیان شهرستان کردکوی ارائه شده است.

وی پرداخت بیش از 4 میلیارد ریال تسهیلات تعمیرات ساختمان، بکارگیری بیش از 22 ناظر فنی روستایی و 7 دفتر خدمات فنی و مهندسی و پرداخت کمک بلاعوض به همه درخواست‌های حوادثی را از دیگر فعالیت‌های بنیادمسکن انقلاب اسلامی در شهرستان کردکوی اعلام کرد.

زنگانه با اشاره به تهیه طرح هادی روستایی برای همه روستاهای شهرستان کردکوی اظهار داشت: در 75 درصد روستاهای این شهرستان فاز نخست طرح هادی انجام و در حال اجرا است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی همچنین جابه‌جایی و احداث واحدهای مسکونی نوساز برای اهالی روستای محروم و کوهستانی حاجی‌آباد کردکوی که ساکنان آن از محرومیت و معلولیت رنج می‌برند، را از مهم‌ترین اقدامات بنیادمسکن و حساب 100 حضرت امام خمینی(ره) در این شهرستان اعلام کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر