بیش از ۱۵۰۰ نوزاد در همایش شیرخوارگان حسینی شرکت می کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 691 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ب.ظ، سه شنبه، 14 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از ثبت نام بیش از یک هزار و ۵۰۰ نوزاد برای همایش شیرخوارگان حسینی که صبح جمعه در امامزاده عبدالله گرگان برگزار می شود، خبر داد.

n00085325-r-b-003به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام والمسلمین حسن دارابی، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان، صبح امروزگفت: یکی از برنامه های خوبی که این چند ساله در ماه محرم اجرا شده همایش شیرخوارگان حسینی است که با همکاری اداره کل اوقاف و امور خریه شهرستان گرگان، مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان انجام می شود.

وی افزود: این همایش در سرتاسر استان در امامزاده های مستعد و شاخص انجام می شود و هدف آن تبیین مظلومیت آقا اباعبدالله الحسین(ع) در صحرای کربلا و قساوت دشمن بیرحم است که حتی به طفل وی نیز رحم نکردند.

حجت الاسلام دارابی با بیان اینکه با همکاری مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) این برنامه امسال به صورت متمرکز در امامزاده عبدالله برگزار می شود، تصریح کرد: بیش از یک هزار و 500 نوزاد شیرخواره در شهرستان گرگان از این همایش استقبال کردند که از لحاظ کیفی و کمی نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته است.

وی اظهارداشت: این مراسم روز جمعه (17 آبان) سال جاری مصادف با چهارم محرم الحرام در شبستان امامزاده عبدالله گرگان آغاز می شود و حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور سخنران این مراسم معنوی خواهد بود.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان گلستان خاطرنشان کرد: از همین رسانه از عموم مردم گرگان و علاقه مندان به این برنامه برای حضور در این همایش دعوت می کنم.

ارسال نظر