شرکت بیش از ۱۹۰ مداح و شاعر آئینی کردکوی در سومین دوره انتخابات کانون مداحان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 703 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:47 ب.ظ، یکشنبه، 14 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی در شهرستان کردکوی برگزارشد.

690716به گزارش رادکانا، سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی، به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در فاطمیه این شهرستان برگزار شد.

 

حسن خطیری مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، از شرکت ۸۵ درصدی مداحان در این دوره انتخابات خبر داد و گفت: در این انتخابات که ۱۲ آبان ۹۳ همزمان با دیگر نقاط کشور، در فاطمیه کردکوی برگزار شد، بیش از ۱۹۰ مداح و شاعر آئینی از سراسر شهرستان در این انتخابات شرکت کردند و به کاندیداهای مورد نظر خود رأی دادند.

690722

خطیری در ادامه خاطرنشان کرد: پس از رأی گیری از مداحان و شاعران آئینی، از ۱۱ نفر کاندیدای حاضر، ۷ نفر به‌ عنوان اعضای اصلی کانون و ۳ نفر نیز به‌عنوان علی البدل به مدت ۴ سال انتخاب شدند.

 

منشی سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی کردکوی در خاتمه تصریح کرد: در پایان انتخابات، زهرا السادات مسلمی با ۱۴۰ رأی، سمیه مازندرانی با  ۹۰ رأی، سید مرتضی سادات حسینی با ۶۴ رأی، اکبر روشناسان با ۶۳ رأی، عظیمه مقدم با ۵۹ رأی، عصمت السادات حسینی با ۵۶ رأی و زهیر رحیمی با ۵۲ رأی به ترتیب به‌عنوان اعضای اصلی شورا حائز اکثریت آرا شدند و آقایان شعبان کیاء با ۵۰ رأی، جبرئیل رضایی با ۳۹ رأی و نقی اصغری شاهدی با ۲۹ رأی نیز به‌عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 

690719

690721

انتهای پیام/

ارسال نظر