بیمارستان بندرگز پس از ۱۰ سال، هفته آینده به بهره‎برداری می‎رسد + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 185 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ق.ظ، پنج شنبه، 18 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان بندرگز با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هفته آینده به بهره برداری می رسد.

golestanema4به گزارش رادکانا به نقل از کاسب امین، بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز، هفته آینده پس از گذشت سالها وعده بهره برداری، هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مراسم افتتاح این بیمارستان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رقم خواهد خورد و پس از سال های متمادی، شهرستان بندرگز با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر دارای بیمارستانی مجهز خواهد شد.

“علی اصغر میرزایی” فرماندار شهرستان بندرگز سال گذشته در خصوص افتتاح این بیمارستان اعلام کرد: پروژه های بیمارستانی دو فاز دارند، فاز ساختمانی و فاز تجهیز و بهره برداری. فاز ساختمانی بیمارستان بندرگز تا هفته دولتسال گذشته تمام خواهد شد و قرار است پس از تجهیز در دهه فجر سال 1394 بهره برداری و افتتاح انجام شود.

متاسفانه با این وعده ها، این امر بنا به دلایل گوناگون تحقق پیدا نکرد اما با وعده رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، با سفر وزیر بهداشت طی هفته آینده به استان گلستان، بیمارستان 96 تختخوابی بندرگز به بهره برداری برسد.

گفتنی است، پروژه ساخت بیمارستان ۹۶تختخوابی شهرستان بندرگز در حالی هفته آینده به بهره برداری می رسد که عملیات ساخت این بیمارستان حدود ده سال طول کشید و هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان داشته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر