بیمارستان قلب کردکوی، برند توسعه این شهرستان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 472 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:16 ب.ظ، چهارشنبه، 10 تیر، سال 1394 نظرات یک نظر

بیمارستان قلب کردکوی، باتوجه به وجود پزشکان متخصص و ماهر در حال حاضر به عنوان یکی از قطب های درمانی کشور در زمینه ناراحتی های قلبی معرفی شده که علاوه بر پاسخگویی نیازهای شهروندان کردکویی، نیازهای درمانی هموطنان از استانهای دیگر را نیز مرتفع می سازد.

IMG_1788به گزارش رادکانا،حسین احمدی، معاون فرماندار کردکوی، در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی که باحضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات دکتر جمالزاده، از دکتر ساورعلیا به جهت قبول این مسئولیت سنگین تمجید کرد.
احمدی در ادامه ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان، خواستار پیگیری و رفع این مشکلات شد و خاطرنشان کرد: امروز مسئله بهداشت و درمان یکی از مسائل اصلی مردم است و همه مسئولان شهرستان باید با عزم راسخ و با مدیریت جهادی به این مهم بپردازند.
وی با تأکید بر اینکه مدیران حوزه بهداشت و درمان شهرستان توجه به مقوله سلامت مردم را در رأس کار خود قرار دهند، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان کشور مربوط به حوزه بهداشت و درمان است که باید با کمک خیرین و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی بخشی از مشکلات حوزه درمان و بهداشت شهرستان را مرتفع کنیم.
معاون فرماندار کردکوی در ادامه با تأکید بر اینکه، همه روزه باید برای پیشرفت و توسعه بهداشت و درمان شهرستان تلاش کنیم، به برخی مشکلات زیست محیطی در منطقه که سلامت مردم را به مخاطره انداخته اند اشاره کرد و افزود: یکی از آسیب های جدی که شهر و روستاهایمان را تهدید می کند، زباله ها و پسماندها است که می طلبد در این بخش تدبیر جدی متولیان بهداشت و درمان و محیط زیست را داشته باشیم.
احمدی در خاتمه با بیان اینکه در حال حاضر کردکوی به عنوان یکی از نقاط مهم درمانی و بهداشتی در سطح کشور شناخته شده، از بیمارستان تخصصی قلب کردکوی، بعنوان برند توسعه این شهرستان یاد کرد و گفت: بیمارستان قلب کردکوی، باتوجه به وجود پزشکان متخصص و ماهر در حال حاضر به عنوان یکی از قطب های درمانی کشور در زمینه ناراحتی های قلبی معرفی شده که علاوه بر پاسخگویی نیازهای شهروندان کردکویی، نیازهای درمانی هموطنان از استانهای دیگر را نیز مرتفع می سازد.

انتها پیام/

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

بانزدیک شدن به زمان ثبت نام کادیدای مجلس شورای اسلامی هرروزشاهدتودیع ومعرفه ی مسئولان شهرولایت مداروانقلابی وشهیدبرورکردکوی کلستانیم.مکردراین مدت ده ماه به نزدیک شدن ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی جه اتفاق مهمی خواهدافتادکه مردم خبرندارندواینهمه مسئولانشان راتعویض می نمایند.آیا درتعویض شدن مسئولان درامرانتخابات تغییری ایجادخواهدشد.ازاول انقلاب تاکنون مردم همیشه بیدارانقلابی تغییرراباصلاح دیدوالی فقیه ونماینده ولی امرآن وروحانیت منطقه مردم تغییری رابجودخواهندآورد.نه …
سیدمحمدحسین حسینی( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرک.

ارسال نظر