بی توجهی نمایندگان گلستانی مجلس به حضور ابتکار در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 511 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:59 ق.ظ، جمعه، 20 دی، سال 1392 نظرات ۵ نظر

سفر ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در حالی به گلستان صورت گرفت که از ۷ نماینده گلستان در مجلس فقط دو نماینده در شورای اداری حضور یافتند و رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد هم بخاطر جاده ابر جلسه امروز را نرفت.

thumb271-4cbc173afc5c1aec64c1207a89fdc1d0به گزارش خبرنگار رادکانا، سفر پرحاشیه معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور به گلستان در حالی انجام شد که رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول روز قبل از این سفر در سخنانی تند از اسماعیل مهاجر مدیر کل محیط زیست استان خواست تا دلایل غیر اقتصادی بودن جاده ابر را توضیح دهد .

نوروزی نماینده علی آباد که از طرفداران پر و پاقرص احداث جاده عبور برای اتصال علی آباد کتول به شاهرود است امروز نیز به جلسه شورای اداری استانداری نرفت تا اعتراض خود را به حضور ابتکار در استان و سخنان اسماعیل مهاجر مدیر کل محیط زیست نشان دهد .

همچنین از هفت نماینده استان گلستان فقط محمد جواد نظری مهر نماینده کردکوی ، ترکمن و بندرگز و رضاصابری نماینده ازادشهر و رامیان به جلسه شورای اداری استانداری رفتند و از سایر نمایندگان خبری نبود .

بنظر می سرد پیچیدگی های موجود در سازمان محیط زیست و ایجاد موانعی که محیط زیست بر سر توسعه استان نهاده باعث دلخوری برخی نمایندگان و مسئولین از این سازمان شده است و بعضا با این حرکات دلخوری خود را اعلام می کنند .

گفته شده که مجموعه محیط زیست کشور و اداره کل استان گلستان با احداث جاده ابر مخالف هستند و این مورد در هفته های آتی به یکی از سوژه های داغ و حساس در حوزه محیط زیست بدل خواهد شد .

خادم ملت می گوید:

نماینده مردم کردکوی، بندر گز ، بندر ترکمن و نوکنده: در حال حاضر کوهی از زباله و فاضلاب انسانی در بین تپه های هزار پیچ به وجود آمده است.

کسرا می گوید:

سلام دکتر نظری مهر

خب شما میگی که کوهی از زباله و فاضلاب انسانی در بین تپه های هزار پیچ به وجود امده: خب جناب دکتر چه کسی باید به این مسائل توجه کنه.؟

ما مردم یا شما مسئولین؟

شما نماینده مردم هستید به داد مردم برسید

احمدرضا می گوید:

پس چرا دکتر نظری مهر در این جلسه حضور داشتند؟

کامران می گوید:

هزار پیج منطقه بسیار زیباییه ولی چرا اصلا مسئولین به این نقطه توجه نمی کنند.؟

راستی دکتر نظری مهر نمیدونم این کامنتی که اینجا گذاشته شد را خودتون گذاشتید یا نه ولی میخوام بگم که شما برید به معضلی که تو اسکله بندرگز وجود داره رسیدگی کنید و حلش کنید.

مدتهاست مردم منطقه دلشون واسه دریای بندرگز تنگ شده

محمد می گوید:

شاید دلیلی داره که نظری مهر در این مطلب درباره هزارپیچ!!!! نکته ای گفته!!!! شاید میخاسته به یکی از همکاراش که انگاری با هم خیلی خوبن!!!!! نکته ای رو گوشزد کنه!!!!

ارسال نظر