بی عدالتی، ظلم و فساد زیبنده جمهوری اسلامی ایران و شهدا نیست/سیلی شهدا هنوز بر گونه استکبار جهانی احساس می شود/ جوانان امروز پرشورتر از نسل اول ولایتمدارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 121 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:35 ق.ظ، دوشنبه، 27 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: بی عدالتی، ظلم ها و فسادها زیبنده جمهوری اسلامی ایران و زیبنده شهدا نیست و مسئولان باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند و هرکس در جمهوری اسلامی ایران راه امام، شهدا و ولایت و رهبری را گم کند بازنده میدان است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رحمت اله صادقی در مراسم یادواره شهدای روستای شموشک با بیان اینکه آرمان ها، آرزوها، انگیزه های الهی، ارزشی، دینی و ولایی شهدا باید توجه ویژه در بزرگداشت های شهدا شود، گفت: شهدا برای این معیارها و ارزشها جان شیرین خود را در طبق اخلاص گرفتند و خود را در معرض خطر قرار دادند تا انقلاب اسلامی که محصول بعثت انیای الهی و همه ائمه معصومین (ع) است پابرجا بماند و با قوت و قدرت و با صلابت به سمت آرمان های الهی خود حرکت کند.

وی با اشاره به اینکه اگر چنین انگیزه دینی، الهی و قرآنی نبود قطعا جان دادن در راه این آرمان های کوچک بسیار سخت می آمد، افزود: آرمان های دینی و خدایی و وعده های خداوند متعال برای مجاهدان عامل ایجاد روحیه ایثار و شهادت و تلاش و کوشش رزمندگان برای رسیده به شهادت بود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ شهید و شهادت را که در اسلام ناب است پیش روی مردم و مجاهدین و مبارزین انقلاب اسلامی و عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی قرار داد، اظهار داشت: اگر این فرهنگ، مقاومت مردم و تأسی شهدا و رزمندگان به آرمان های امام (ره) نبود مطئن باشید انقلاب اسلامی پس از 39 سال با همان نابیت، اصول، معیار و آرمان ها با همه تهدیدات پیش رو در دستان ما باقی نمی ماند.

راهی که شهدا برای ما قرار دادند راه مبارزه با استکبار است

صادقی با عنوان اینکه راهی که شهدا برای ما قرار دادند راه مبارزه با استکبار است، افزود: راه شهدا راه غلبه بر استراتژی های آمریکا و راه پیروزی های بزرگ عرصه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است چرا که این راه راه شفاف و روشنی است.

وی با تأکید براینکه شهدا زنده اند که راه روشن و مستقیم را به ما نشان می دهند و چراغ راه هدایت ما هستند و دوست و دشمن را از خود نشان داده و راه مقابله بادشمن را به ما می آموزند، خاطرنشان کرد: قطعا ملتی که شهدا، آرمان های شهدا و انگیزه های شهدا را الگوی خود قرار داده و باورهای شهدا را با جان و دل باور داشته باشند این ملت شکست ناپذیر هستند.

صدام دو عنصر حضور مردم و فرهنگ دینی مقابله با دشمن را در جنگ با ایران نادیده گرفت

این مقام ارشد نظامی در گلستان با اشاره به اینکه صدام عنصر مهم حضور مردم و فرهنگ دینی مقابله با دشمن را در جنگ با ایران نادیده گرفته بود، گفت: حسینی وارد شدن شهدا و رزمندگان در دفاع مقدس عرصه برآورد صدام را درهم پیچید و تمام ضعف های درون نیروهای مسلح ما به قوت تبدیل شد.

سردار صادقی با بیان اینکه ملت شریف ایران علاوه بر اینکه در دوران دفاع مقدس موفقیت بزرگی کسب کردند، ظرفیتی را از دفاع مردمی ایجاد کردید که بعد از دفاع مقدس با توجه به همه حملات نظامی که در کشورهای همسایه ما توسط آمریکا انجام شد جمهوری اسلامی مستثنی این حملات بود، افزود: شما و شهدا سیلی بزرگی در دفاع مقدس به استکبار زدید که این سیلی به قدری بزرگ بود که تا به امروز اثر آن بر گونه های استکبارجهانی و حامیان آن احساس می شود.

ملت ایران دشمن را تنبیه کردند و سرجای خود نشاندند

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تأکید براینکه ملت ایران دشمن را تنبیه کردند و سرجای خود نشاندند، متذکر شد: در ابن عرصه حساس حق نداریم خطا کنیم و باید امانت شهدا را خوب امانت داری کنیم و عنصر موفقیت خود را باید بشناسیم و خوب از این موفقیت به خوبی پاسداری کنیم.

وی با بیان اینکه ما نمی توانیم در موفقیت جمهوری اسلامی و تحقق آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری راهی جز راه شهدا را بپیماییم، اذعان کرد: کار برای خدا، 39 سال راه را برای همه روشن و تلاش، مجاهدت، صبوری، شکیبایی، پای در رکاب ولایت بودن و در مقابل فساد ایستادن را به ما هدیه می دهد.

رحمت اله صادقی خاطرنشان کرد: باتوجه به موفقیت های کسب شده توسط شهدا، دشمن برای مقابله با این اسلام ناب محمدی که همواره استکبار جهانی را در غرب آسیا  با شکست مواجه کرد، توسط آمریکا، اسرائیل و عربستان اسلام بدلی بنام داعش می سازد.

قرآن در کشورهای مختلف دنیا پرفروش ترین کتاب سال است

این مقام نظامی باعنوان اینکه چندسالیست که قرآن در کشورهای مختلف دنیا پرفروش ترین کتاب سال است، افزود: به همین منظور برای زدن چهره اسلام ناب محمدی، اسلام تکفیری را راه انداختند که سر ببرد و مسلح کند و فرزند را در مقابل مادر بسوزاند که دور از شأن هر انسانی است.

صادقی با بیان اینکه اسم داعش باعث تخلیه شهرها میشد و شهرها را به تسلیم وا می داشت، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم این ابهت داعش را به زیر کشیدند و پایان سیطره این شجره خبیثه و ملعون را رقم زدند.

بی عدالتی، ظلم ها و فسادها زیبنده جمهوری اسلامی ایران و زیبنده شهدا نیست

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تأکید براینکه بسیاری از داخلی ها در برخورد با مسأله سوریه و داعش عنوان می کردند ما را چه به کار با مردم سوریه، گفت: اما رهبر فرزانه انقلاب به این تحلیل های منحرفانه داخلی گوش ندادند و رزمندگان ایران اسلامی و سایر کشورهای اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب فهمیدند استکبار بدنبال چیست و سازمان داعش را در مکانی که هزاران کیلومتر دورتر از جغرافیای طبیعی ماست زمین گیر کردند و نگذاشتند آتش داعش دامن گیر مردم جمهوری اسلامی شود.

وی با عنوان اینکه بی عدالتی، ظلم ها و فسادها زیبنده جمهوری اسلامی ایران و زیبنده شهدا نیست و مسئولان باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند، متذکر شد: هر کس در جمهوری اسلامی ایران راه امام، شهدا و ولایت و رهبری را گم کند بازنده میدان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر