بی غیرتی دو بازیکن فوتبال قابل اغماض نیست/ فدراسیون فوتبال برخورد جدی کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 793 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:10 ب.ظ، شنبه، 14 مرداد، سال 1396 نظرات یک نظر

در پی اقدام غیر انسانی و بی شرمانه دو بازیکن تیم ملی کشور مان در بازی که در ترکیب تیم پانیونیوس برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس داشتند بسیج دانشجویی استان گلستان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از دانشجو سلام، در این بیانیه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در قبال مردم مظلوم فلسطین و هتک حرمت به مسجد الاقصی آمده است:

دو بازیکن تیم ملی فوتبال چطور توانستند با نادیده گرفتن ظلم رژیم اشغالگر قدس به چنین اقدامی دست بزنند مگر اینان جنایات اسرائیل در حق مردم مظلوم فلسطین را ندیده اند؟!

آیا عوامل رژیم اشغالگر دست  به ترور دانشمندان هسته ای کشورمان نزدند؟!

مگر رژیم کودک کش اسرائیل نماد ظلم و ظالم واقعی در دنیا نیست! و آیا در قرآن برنکوهش ظالم تاکید نشده است! حال این رفتار این دو دوبازیکن فوتبال از چه توجیه و منطقی برخوردار است!

البته با وجود رفتارهای قابل تقدیر ورزشکاران در مسابقات و المپیاد های ورزشی برای امتناع  مسابقه با رژیم اشغالگر، متاسفانه شاهد بودیم در یک اقدام غیر انسانی مسعود شجاعی و احسان حاجی صفی به بهانه تعهد باشگاهی خود چشم بر روی تعهد انسانی و اخلاقی و شرعی خود بستند و با  کسانی بازی کردند که مرتکب جنایات بی شمار در حق بشریت شده اند.

این بازیکنان اگر به فرمایشات امام خمینی و مقام معظم رهبری توجه می داشتند درمی یافتند که این رژیم منحوس چه جایگاهی در بین امت اسلام دارد.

و مسئله ای که شرم آوی این رفتار آنها را بیشتر میکند این است که شاهدیم بسیاری از بازیکنان غیر مسلمان فقط به خاطر حس انسان دوستی و اخلاقی حاضر نبودند در مسابقاتی که با این رژیم کودک کش برگزار می شد شرکت نمایند و حتی از دست دادن با آنها خودداری می کردند به طوریکه رونالدو  بازیکن برتر فوتبال اظهار  میداشت اگر یک بار بگویم اسراییل را دوست دارم فیفا مرا بهترین بازیکن سال معرفی خواهد کرد اما من طرفداری از آن کودک گرسنه فلسطینی را با رییس جمهور اسراییل عوض نمیکنم.

ولی با کمال تاسف باید گفت بازیکنان ایرانی ما که مسلمان هستنند  تنها به خاطر بهانه واهی  جریمه مالی حاضر شدند شرافت و غیرت خود را بفروشند و همبازی  با دشمن بشریت شوند.

در همین راستا بسیج دانشجویی گلستان ضمن محکوم کردن این حرکت خائنانه این دو بازیکن از مسئولین به خصوص فدراسیون فوتبال انتظار دارد تا با آنان برخورد جدی نماید.

انتهای پیام/

ناشناس می گوید:

متاسفانه هنوز متوجه نیستیم ورزش از سیاست جداست.
بازیکنان فوتبال وقتی در صحنه بین المللی افتخارآفرینی میکنند بسیار خوشحال میشویم
اما وقتی که چنین چالشهای فوتبالی پیش می آید بازیکنان را بی غیرت و تلاش آنها را برای یک مشت دلار میدانیم.
اگر قرار باشد اینگونه فکر کنیم آنگاه بازیکنان را باید در داخل کشورحبس کنیم.۱۸۰ کشور در دنیا اسراییل را در فوتبال به رسمیت می شناسند.بالاخره قرار نیست با دنیا مبارزه کنیم.اما در بحث سیاسی آزاد هستیم.که افکار خود را شفاف بگوییم و با اسراییل هیچ رابطه نداشته باشیم.اما بازیکنانی که در اسراییل به دنیا آمده اند چه گناهی کرده اند پدر و مادر آنها اسراییلی هستند .مجبورند به زندگی ادامه دهند .و فوتبال بازی کنند و غیره
در هر صورت باید شرایط بازیکنان را در ک کنیم.ناعادلانه نظر ندهیم.یعنی مطمئنا این دوستان هم با افکار صهیونیزم مخالف هستند و با رژیم غاصب اسراییل مخالفند.
پس این جوانان را طرد نکنیم.اگر فوتبال سیاسی شود فیفا حتما ایران را محروم میکند چون برای فیفا دو کشور اسراییل و ایران فرق نمیکند
والسلام

ارسال نظر