بی مهری در مسکن مهر کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 955 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:25 ب.ظ، شنبه، 25 آبان، سال 1392 نظرات ۲ نظر

پروژه مسکن مهر کردکوی در سال ۸۶-۸۷ با شعار ۴ میلیون بدهید خانه دار شوید کلید خورد که بعد از گذشت ۷ سال از ۱۲ بلوک آن که ۷۱۲ واحده بود فقط ۲ بلوک ۶۴ و ۴۸ واحده آن با اگر و اماهای فراوان افتتاح شد که افتتاح شدن همانا و مشکلات فراوان بعد از آن همانا، که در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشد.

IMG_0007به گزارش خبرنگار رادکانا، از آنجایی که رسانه ها زبان گویای مردم و پل ارتباط بین آنها و مسئولین هستند، پیرو درخواست آنان خواستیم گزارشی از پروژه مسکن مهر کردکوی ارائه کنیم تا شاید بتواند مشکلات آنان برطرف شود.

پروژه مسکن مهر کردکوی در سال 86-87 با شعار 4 میلیون بدهید خانه دار شوید کلید خورد که بعد از گذشت 7 سال از 12 بلوک آن که 712 واحده بود فقط 2 بلوک 64 و 48 واحده آن با اگر و اماهای فراوان افتتاح شد که افتتاح شدن همانا و مشکلات فراوان بعد از آن همانا، که در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشد.

از 12 بلوک 712 واحده فقط 2 بلوک 64 و 48 واحده به مرز افتتاح رسید و ساکنین آن با هزار مشکل در واحدهای خود مستقر شدند.

از این دو بلوک تحویل داده شده هر دو بلوک دارای نواقصی همچون نداشتن آسانسور، پایان کار، گاز، فاضلاب هستند که تا بحال کسی جوابگو نمی باشد.

مردم بدبختی که برای همان 4 میلیون پول پیش ثبت نام طلای خود را فروختند و وام گرفته اند و با هزار بدبختی پول پیش آن را تأمین کردند چرا در نهایت در زمان تحویل واحدهای خود باید با هزار مشکل بزرگ و اساسی روبرو شوند.

در تصاویری که در ادامه برایتان منتشر می کنیم متوجه نواقص و مشکلات این واحد ها خواهید شد که این دسته از افرادی که واحدهای خود را تحویل گرفتند در چه وضعیت بدی زندگی می کنند و با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.

نداشتن آسانسور، نداشتن گاز، نداشتن فاضلاب که یکی از مهمترین و اساسی ترین موارد در ساختمان است در این واحدها وجود ندارد. البته افرادی که در بلوک اولی زندگی می کنند از این موارد برخوردار هستند ولی ساکنان بلوک دومی که زمان زیادیست واحدهای خود را تحویل گرفته اند هنوز از این موارد برخوردار نشده اند.

آنهایی که واحدهای خود را تحویل گرفته اند با ظاهری از مجتمع مواجه هستند و همیشه باید به در و دیوارهای آن بنگرند و با احتیاط کامل ورود و خروج کنند تا با مشکلی مواجه نشوند زیرا فقط نمای داخلی واحدها به اتمام کار رسید ولی راهرو ها و پله ها و در و دیوار بیرونی مجتمع از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

مسکن مهر کردکوی از بدو شروع بکار خود با مشکلات فراوانی روبرو شد. بعضی از اعضای مسکن مهر کردکوی که پول پیش واریز کرده بودند در ادامه که متوجه کندی کار شدند از ادامه مسیر منصرف شده و خواهان دریافت پول خود شدند که باز هم با مشکل روبرو شدند.

ساکنین مسکن مهر کردکوی و بقیه افرادی که هنوز واحدهای خود را تحویل نگرفته اند منتظر یاری مسئولین شهرستان و استان می باشند.

از مسئولینی که تا به امروز زحمات زیادی برای رفع مشکلات مسکن مهر کردکوی کشیدند خواهشمندیم پیگیری بیشتری کنند تا مشکلات این قبیل افراد برطرف شود.

تصاویر زیر راوی مطلب فوق می باشند:

چند خانواده در این مجتمع زندگی می کنند:

IMG_0001IMG_0002

ورودی مجتمع

IMG_0003

IMG_0004IMG_0008

راه پله ها

IMG_0009

IMG_0010IMG_0011

IMG_0012IMG_0015IMG_0016IMG_0017

زیر زمین

IMG_0020IMG_0021IMG_0022

IMG_0023

فاضلاب رها شده

IMG_0025IMG_0026IMG_0028IMG_0031IMG_0032

IMG_0033IMG_0036IMG_0039

خبرگزاری شاهد فردا می گوید:

دیدار نخبگان و نافذین سیستانی استان گلستان با استاندار صادقلو و شرح بیانات استاندار در این دیدار و چند خبر مهم دیگر در خبرگزاری شاهد فردا هم اکنون—shshedefarda.ir

رضا قرباني می گوید:

با سلام
این مواردی که با عکس نشان دادین پرسیدید پول ها به موقع پرداخت شده یا خیر؟ یک جانبه خواهش به دادگاه نروید؟ تمام مردمی که ساکن شده اند تماما غیر قانونی بوده و به علت عدم پرداخت به موقع و نداشتن فرم ج و پیگیر نبودن به این مشکلات دچار شده اند. چرا برای یک خبر بزرگ نمایی می کنید. بخدا درست نیست.

ارسال نظر